На Раків очікують бурхливі події, Терезам все вдаватиметься, а Стрільці перетворяться на тигрів: що несе знакам Зодіаку новий тиждень

Найточніший і найповніший гороскоп на тиждень з 15 по 21 травня для всіх знаків. Зодіаку

ОВЕН. На вас чекає бурхливий тиждень. Він виводить на пік тенденції попереднього тижня: максимум енергії та розмитість уявлень про те, що можна, а що не можна. Досягти видатних результатів зараз точно можна, але зі знаком «плюс» чи «мінус» залежить тільки від ваших моральних установок. Найкращі дні — середа та вихідні, а ось найнапруженішим може стати п’ятниця.

ТЕЛЕЦЬ. За винятком запального та непередбачуваного вівторка, весь тиждень досить спокійний. Якщо говорити про роботу, то найкращих результатів можна досягти у першій половині тижня. Натомість у тому, що стосується стосунків із близькими та коханими, сприятливий весь майбутній період. Ну а з погляду турботи про зовнішність найвдаліший четвер. У вихідні на вас чекає приємний сюрприз.

БЛИЗНЮКИ. Вже з вівторка завершується період ретроградності вашого володаря Меркурія. Але не поспішайте братися за важливі та нові справи, планеті ще треба набратися сили. До серйозних завдань має сенс приступати тільки з четверга, який обіцяє виявитися найуспішнішим днем. Із глобальними ж проєктами краще взагалі зачекати до наступного тижня.

РАК. Більшість робочого тижня виглядає дуже бурхливим. Зараз ви готові штурмувати будь-які перепони на шляху до своїх цілей. Імовірність дістатися цих цілей є, але готуйтеся до того, що і шишок доведеться набити чимало. Встигніть зупинитися до п’ятниці. Це день молодика, і хоча він виглядає дуже позитивним, активність необхідно різко знизити. Та й вихідних це також стосується.

ЛЕВ. Дуже позитивний тиждень. Він несе максимальний творчий потенціал та чудову фізичну форму. І не досягти свого зараз ризикують лише ті представники вашого знаку, які й самі толком не знають, чого вони хочуть. Якщо ж цілі вам зрозумілі, сміливо рухайтеся до них. У п’ятницю необхідно зменшити навантаження, а неділю варто провести в компанії — чим більшій, тим краще.

ДІВА. У першій половині тижня краще зосередитись на дрібних справах, на які давно не вистачало часу. Або — на плануванні та підготовці майбутніх проектів, особливо довгострокових. До активних дій слід переходити із четверга. У вихідні можете потішити себе чимось смачним, також ці дні дуже підходять для зустрічей та спілкування з друзями. Ви зарядитеся позитивом надовго.

ТЕРЕЗИ. Понеділок і вівторок не те щоб невдалі, але ваш емоційний стан у ці дні може бути не надто стабільним, що навряд чи сприяє успіхам. Але з середи вдало ляже карта і все зміниться на краще, і ви зможете серйозно зайнятися всім, що намітили. Втім, особливо енергійним тиждень не назвеш, тому планувати щось дуже значне не варто. Найкращий день – четвер.

СКОРПІОН. Переконати вас у чомусь – завдання на тижні практично нездійсненне. Мати свою точку зору і відстоювати свої принципи — це, звісно, чудово, але цілком ігнорувати чужу думку — це не дуже добре. Вам не потрібно демонструвати свою силу, в ній і так ніхто не сумнівається. Намагайтеся продемонструвати мудрість. Найбільш успішним днем має стати понеділок.

СТРІЛЕЦЬ. Утримайтеся від важливих справ та рішень у вівторок. Буде непросто: це дуже енергійні дні, але їхня енергія несе швидше негативний заряд. З середи настане набагато успішніший період. Тобто стане простіше цю енергію контролювати та спрямовувати у мирне русло. Хоча небезпека спалахів гніву та спонтанних необдуманих вчинків збережеться до кінця тижня.

КОЗЕРІГ. Найкращий для вашого знаку період тижня припадає на першу її половину. Інтелектуальні та творчі здібності виходять у ці дні на максимум. І ви не тільки блискуче впораєтеся з вирішенням відповідних завдань, але й отримаєте від їхнього виконання справжнє задоволення. Другу половину тижня слід провести спокійніше, причому це стосується і вихідних.

ВОДОЛІЙ. Тиждень непоганий для спілкування з начальством, а також для творчої, наукової роботи та навчання. Будьте уважнішими у четвер-п’ятницю. Це дні, коли активність знаку вийде на максимальний рівень. Уважніше – тому що ви генеруватимете ідеї та пропозиції в дещо агресивній формі, тут головне – нікого не образити. Усі інші дні помірковано сприятливі.

РИБИ. Гарний тиждень для того, щоб працювати, і, на жаль, не найкращий для того, щоб пред’являти результати своєї роботи. Призначати презентації в ці дні, мабуть, не варто, вони навряд чи будуть успішними. Але, можливо, це і на краще: зосередьтеся на своїх завданнях. Зараз можна досягти такого прогресу, що потім і говорити нічого не потрібно — ваш успіх буде очевидним.

You cannot copy content of this page