На що мають налаштуватися Водолії та про що подумати Рибам: гороскоп на 3 та 4 червня

На що мають налаштуватися Водолії та про що подумати Рибам: гороскоп на 3 та 4 червня

Овни

Найближча пара днів підкине представникам знаку їжі для роздумів. На думку проситимуться непрості питання, відповіді на які знайдуться не відразу.

Овнам потрібно сконцентруватися на теперішньому, бути уважним до подій та проблем, які здаються дрібничними.

Тельці

У вашому оточенні може з’явитися приємний знайомий — вести діалог із ним легко та цікаво. На жаль, на перспективних листуваннях далеко не поїдеш — час зробити крок і запропонувати зустріч. Зірки радять шанобливіше ставитись до грошей. Наведіть порядок у гаманці і, може, цей вікенд не змусить вас сидіти на тушонці.

Близнюки

Наближаються непрості часи. Скоро Близнюкам доведеться часто спілкуватися з рідними, вирішувати набридлі сімейні питання. У неділю ви зможете зрозуміти людину, погляди якої завжди обурювали, здавалися далекими та місцями наївними. Представники знака матимуть можливість поглянути на життя під новим кутом. Приймати ці ідеї чи ні вирішувати вам.

Раки

Кажуть, сухий травень не завадив природі порадувати нас своїми багатствами. Літні опеньки, ягідки – наявність цього добра Ракам варто перевірити у заміських лісах. Світила закликають насолодитися атмосферою тиші, відчути єднання з природою та повертатися у робочий темп із новими силами.

Леви

У вихідні представникам вогненної стихії захочеться розповісти всьому світу про те, як проходить їхнє життя.

Деякі з передплатників визнають надлишок інформації спамом. Фільтруйте контент, якщо не хочете потрапити до чорних списків. На якийсь час Левам доведеться відмовитися від гострих страв: пекучі приправи, перці, експериментальний маринад – це не для вас. Почати дієту краще із суботи.

Діви

Відкладіть прибирання, якщо мали намір за уїк-енд стерти пил з особи своєї квартири. Дівам потрібен якісний відпочинок, зірки радять цілком і повністю присвятити час друзям, гулянкам або пустому релакс на дивані. Якщо спрага навести чистоту сильніше, влаштуйте прання та погладьте речі увечері в п’ятницю.

Терези

У суботу представникам повітряного знака захочеться надолужити втрачене, освіжити знання чи здобути нові навички. Це чудовий час для саморозвитку: заняття не втомлюватимуть. А ось останній день тижня краще присвятити турботам насущним. Розберіться з квитанціями, якщо не хочете злитися через пені, що накопали, в понеділок.

Скорпіони

Зараз Скорпіони можуть задуматися про кардинальні зміни. Зміна роботи, переїзд в інше місто, створення сім’ї чи назріле розлучення — деякі з цих думок не вперше відвідують вашу голову. Зірки не вважають, що черговий порив справді принесе результат. Доведеться почекати.

Стрільці

Світила підозрюють, що ви надто багато часу приділяєте блукання маркетплейсами. У вихідні Стрільцям протипоказані спонтанні покупки, особливо якщо ви звикли робити це у мережі. Сфокусуйте увагу на проблемах здоров’я та іміджі. Якщо пропрацювати чіткий план, зміни не забаряться.

Козероги

Остерігайтеся дегустацій привабливих, але навряд чи митих фруктів чи ягід – бажання насолодитися моментом може призвести до неприємних наслідків. Козероги шукатимуть причини уникнути обтяжливих обов’язків, і зірки їх за це не засуджують. Одна порада: вибирайте переконливіші відмовки, щоб на вас ніхто не образився.

Водолії

Уїк-енд варто почати з ревізії будинку: деякі ящики захаращені до межі, а ось пакет з пакетами, навпаки, схуднув. Водолії проведуть вихідні на «ура», якщо будуть у компанії друзів, обміняться останніми новинами та перестануть зациклюватися на минулому.

Риби

У суботу та неділю ви відчуватимете душевний підйом, намагайтеся зберігати позитивний настрій та насолоджуватися моментом. Вихідні пройдуть для Риб спокійно і нудно, якщо представники знака не призначать хоча б кілька зустрічей. А ще зірки не хочуть бачити на вас прикраси зі сріблом.

You cannot copy content of this page