На що розщедриться Стрілець і чому Водоліям потрібно провести вихідні на самоті: гороскоп на 13 та 14 травня

На що розщедриться Стрілець і чому Водоліям потрібно провести вихідні на самоті: гороскоп на 13 та 14 травня

Овни

Робочий тиждень пройшов для Овнів не так легко, як хотілося. Але шкодувати себе і вдаватися до диванного відпочинку точно погана витівка. Вибирайтеся в суботу з дому – вогняному знаку необхідно підзарядитись новими враженнями.

Неділю зірки рекомендують присвятити роботі – чим більше встигнете у вихідні, тим легше пройде наступна трудова п’ятиденка.

Тельці

Бережіть бюджет. Якщо ви хотіли вирушити на шопінг, ще не пізно передумати. Знайти річ, що треба, не вийде, Тельці витратять час даремно. Щоб не піддатися спокусі купити аби що і виправдати витрачені години пошуків, залишайтеся вдома.

Спорт земному знаку протипоказаний у майбутні вихідні.

Близнюки

Ідеальні вихідні для Близнюків – активні: вирушайте за місто. Якщо залишати рідні чотири стіни зовсім не хочеться, влаштуйте генеральне прибирання.

У суботу товариськість повітряного знака нагадає про себе. У Близнюків з’явиться бажання поділитися наболілим і щиро посміятися. Заплануйте зустріч із друзями, щоб не сумувати на самоті.

Раки

Перегляньте бюджет: є статті видатків, від яких ви можете з легкістю відмовитися. Грайливий настрій переслідуватиме Раків усі вихідні.

Леви

Настав час почистити карму. Ідеальним заняттям для Лева у другі травневі вихідні буде волонтерство.

Зірки нагадують, що на допомогу чекають не лише тварини та незнайомці, а й далекі родичі. Знайдіть час зробити добру справу для інших, і подяка не змусить себе чекати.

Діви

Внутрішній голос Дів намагається їм щось сказати. Якщо вам належить вирішити важливе питання щодо роботи чи відносин, відповідь у вас вже є, потрібно її лише почути. Для єднання з собою підійде йога, медитація або пробіжка на березі озера.

Терези

Наступні вихідні доцільно витратити на вирішення нагальних проблем. Наступний тиждень підкине нові завдання і розбиратися зі старими буде ніколи. Заберіть теплі речі подалі у шафу, закупіться їжею.

Представникам знака, які не можуть дочекатися літа, потрібно оновити гардероб – зірки благословляють витратитись.

Скорпіони

Щоб позбавитися від негативу, що скупчився, вирушайте в салон краси і оновіть імідж. Нова зачіска та свіжий манікюр піднімуть настрій.

Не поспішайте витрачати приплив сил на рутину – Скорпіонам необхідно відпочити, попрацювати ще встигнете.

Стрільці

Досить економити, тим більше на собі. Гроші повинні приносити задоволення, тому побалуйте себе сеансом масажу або новими зручними туфлями. До речі, може, несправну техніку теж час міняти?

Козероги

Робота на зношування ще нікому не приносила користі. Подбайте про своє здоров’я, і не тільки фізичне.

Прогуляйтеся у улюбленому місці міста, а краще вирушайте на природу. Захопіть друзів, відпочинок у компанії близьких – це те, чого не вистачає Козерогам.

Водолії

Нерви повітряний знак на межі. Вихідні в компанії самого себе — не найгірша перспектива.

Риби

Настав час для здорового егоїзму. Риби часто йдуть на компроміси, щоб нікого не образити, але зірки вважають, що другі вихідні травня представникам стихії води потрібно провести так, як хочеться їм.

You cannot copy content of this page