На Тельців чекає щедрий бонус, а інші зрозуміють, що час змін уже настав: гороскоп і поради на день усім знакам Зодіаку

Нова доба зростаючого Місяця — сприятливий час для починань. Представники практично всіх знаків зодіаку зможуть залишити проблеми у минулому та відкрити чергову сторінку у житті.

Овни

Можливо, ви помітили нові прояви кохання у своєму житті, Овни. Спробуйте слідувати за тим, що рухає вами вперед, зі щасливим серцем, щоб надіслати в космос чіткі наміри про те, чого ви хотіли б більше у своєму житті. Якщо помітите, що у вас і так все гаразд, це допоможе вам відчути, що приводів для занепокоєння насправді немає.

Космічна порада: відверніться від скептиків та критиків, щоб отримати задоволення від бажаного.

Тельці

Що ви хочете змінити у своєму житті, Тельці? Сприймайте це як божественне керівництво і налаштуйтеся на те, щоб це зробити так чи інакше. Можливо, щось підштовхнуло вас до того, щоб відчути, що все має змінитись, і ви вирішили або сповільнити темп, або повністю змінити курс. Ніжність, яку ви хочете додати до свого життя, – чудовий варіант, тому акцент необхідно зробити саме на цьому.

Космічна порада: покажіть приклад оточуючим – доля вас за це нагородить.

Близнюки

Близнюки, остерігайтеся емпатичного навантаження. Ви можете вирішувати проблеми, але це не означає, що труднощі, з якими ви стикаєтеся, повинні вирішуватися вами. Корисно буде відновити свої межі та згадати про ознаки, які ви відчуваєте під час вигоряння. Наберіться терпіння, щоб самому стати пацієнтом.

Космічна порада: прислухайтеся до мудрих слів, якими ви ділитеся з собою – це перлини мудрості від ваших ангелів.

Раки

Вийдіть із простору, який здається клаустрофобним або закритим, і відчуйте те, що звільняє вас, Раки. Сьогодні вдалий день, щоб натиснути на кнопку «надіслати» в листах, які знаходяться в чернетках, але чекають на «відповідний момент». Більше не можна сидіти на фундаменті, який ви собі звели. Ви знаєте, що робити, і чудово усвідомлюєте, що рухатися потрібно вже зараз.

Космічна порада: приступайте до справи та чекайте на чудові результати.

Леви

Ваше тіло спілкується з вами, Леви. Якщо воно вимагає відпочинку, надайте йому це. Якщо воно говорить вам, що щось не так, то довіряйте йому. Так ви відкриваєте двері для блискучих ідей, натхнення та ресурсів. Виконуйте підказки, які ви отримуєте, і пробивайтеся до мети.

Космічна порада: зробіть перерву на турботу про себе та повертайтеся з ангельськими крилами.

Діви

Час взяти на себе головну роль у своєму житті, Діви. Шукайте баланс, тримаючись за штурвал долі, а також даруйте кохання, даючи зрозуміти іншій людині, що вам потрібно від стосунків.

Космічна порада: кохання має відчуватися як спокій, а досягти цього можна лише завдяки миролюбній комунікації.

Терези

Про що б ви не подумали, ви отримуєте це, Терези, тому уявляйте позитивні речі і забудьте про те, що перешкоджає прогресу. Не зауважуйте проблеми під килим, але й не робіть надто великий акцент на поточних проблемах. Ваше серце вказує шлях уперед. Так що довіртеся своїм емоціям та почуттям, які приведуть вас туди, де вам потрібно бути.

Космічна порада: все в повному порядку – подивіться ширше і ви побачите, який гарний візерунок формується перед вами.

Скорпіони

Під поверхнею проблем прихована таємниця про те, як навчитися ставити себе на перше місце, Скорпіони. Все, через що ви пройшли останнім часом, можливо, тільки підштовхувало вас у цьому напрямку. Не забувайте тримати блокнот відкритим, щоб робити нотатки по дорозі. Досліджуйте способи робити щось по-іншому та відзначайте, чи відбуваються якісь зміни.

Космічна мудрість: виключіть перешкоди і нехай це зробить ваше життя кращим.

Стрільці

Настав час закотити рукави та розпочати програму з оздоровлення — як тіла, так і душі. У вас є все необхідне, щоб досягти мети, тому не уникайте цього.

Космічна порада: щоб ваші блискучі ідеї розцвіли, потрібно трохи терпіння.

Козероги

Погляньте на те, що не виходить, і приберіть безлад, Козерога. Це додає комфорту в життя, створюючи умови для процвітання та достатку. Спробуйте зайнятися медитацією, щоб освіжити свій розум і наситити душу.

Космічна мудрість: записуючи думки та цілі, ви створюєте ясність та усуваєте хаос.

Водолії

Очистіть свою атмосферу та простір, Водолії. У вас є дар розуміння, що є справжньою суперздатністю. Поставте собі чіткі наміри, застосувавши це вміння. Шануйте свої почуття, а також розправте крила для великого польоту.

Космічна порада: любов може увійти у ваше життя, тільки якщо ви дозволите їй це зробити.

Риби

Прислухайтеся до своїх внутрішніх спонукань сьогодні, щоб йти до перемоги, Риби. Цей перехідний етап, через який ви проходите, вчить вас, як відновити рівновагу та силу. Майте мужність, щоб встати і йти з завзятістю та рішучістю. Ви надихаєте більше людей, ніж думаєте, тож не гасіть цю іскру.

Космічна порада: ваші молитви почуті і на них незабаром буде дано відповідь.

You cannot copy content of this page