На Терезів чекає смуга везіння, Козероги стануть “сірими кардиналами”, Риби виграють гроші, а Ракам краще змовчати

Гороскоп 28 квітня для всіх знаків Зодіаку.

ОВЕН. Найближчі події принесуть Овнам душевну рівновагу. На роботі та у справах від вас знадобляться організаторські здібності та дипломатичні таланти, що буде дуже корисним для службової кар’єри. Симпатії начальства грають у цій справі не останню роль. А от від тривалих подорожей астрологи рекомендують поки що відмовитися. Від романтичних зустрічей також краще утриматися, бо таємне стане явним.

ТЕЛЕЦЬ. Тельцям легко вдаватимуться справи, пов’язані з питаннями працевлаштування, кар’єри та бізнесу. Секрет успіху в умінні спілкуватися з людьми і вигідно піднести себе. Час буде насиченим і не виключено, що доведеться вчитися просто на ходу. Зірки обіцяють вам незвичайні знайомства, з яких можуть розпочатися і ділові, і романтичні стосунки.

БЛИЗНЮКИ. Близнюкам не варто гаяти час на дрібниці, коли удача запрограмована на небесах. Від деяких з вас знадобиться чимало сил і енергії на важливу розмову, яка матиме доленосний характер для майбутнього. Зірки рекомендують зробити ставку на зміну роботи та навіть переїзд в інше місто. У хвилини втоми прийміть контрастний душ і заграє життя новими фарбами.

РАК. Ракам краще мовчати та приховувати свої справжні думки та наміри. Особливо це стосується зайнятих бізнесом представників цього знаку Зодіаку. Це найважливіша умова угоди, яка принесе добрий грошовий куш. Взагалі зірки зараз дуже прихильні і найближче майбутнє порадує Раків гарним прибутком, вдалою покупкою, подарунком чи романтичною зустріччю. Головне, не сидіти у чотирьох стінах.

ЛЕВ. Для Львів головне в найближчому майбутньому план і ще раз план. Раз обраний шлях є для царя звірів головною умовою успіху. Тим більше, що зірки цього разу готові допомогти, і у справах на Левів чекають приємні сюрпризи. Грошима життя не вичерпується, але гарна надбавка до зарплати ще нікому не завадила. Закоханим Левам астрологи радять не перегинати з оригінальністю у поведінці та в манері спілкування.

ДІВА. Дівам дійсно пощастить, вони стикатимуться з приємними людьми і легко справлятимуться з проблемами. Не зіпсує приємного фону навіть незначна фінансовий плутанина, яка, на щастя, закінчиться приємним сюрпризом. З’явиться можливість зробити вигідні покупки, і деякі Діви отримають нарешті речі, які так довго шукали.

ТЕРЕЗИ. Терези так чи інакше опиняться в епіцентрі важливих подій. Успіх чекає насамперед тих представників знаку, які включать на повну міць свою вроджену інтуїцію, творчі здібності та буйну фантазію. Без авантюрних моментів не обійдеться, але особливо переживати не варто: серйозних помилок ви не припуститеся, ситуація незабаром зміниться на краще. Смуга везіння не горами.

СКОРПІОН. Для Скорпіонів справи литимуться суцільним потоком і все буде непогано. На те, що відбувається, краще дивитися філософськи і навіть якщо не все буде складатися гладко, почуття гумору допоможе не драматизувати ситуацію або навіть повернути її на свою користь. Для Скорпіонів важливо тримати все під контролем і не виключено, що на вас зненацька обрушаться цікаві пропозиції щодо роботи.

СТРІЛЕЦЬ. Стрільці найближчим часом завдяки своїй комунікабельності мають корисне знайомство або стануть власником цікавої інформації. Зірки рекомендують Стрільцям поєднувати корисне з приємним у повній відповідності до приказки: «Спілкування працює на тих, хто працює на нього». Стресові ситуації зараз для Стрільців протипоказані.

КОЗЕРІГ. У Козерогів добре виходитиме одне – маніпулювати людьми. Успіх принесе не лише вроджений дар Козерогів, а й зв’язки, чутки та інші таємні важелі. Загалом весь арсенал «сірого кардинала».

Чудодійна перевага допоможе Козерогам на всіх фронтах, але особливо у фінансових справах. Ставки будуть високі, а виграш виявиться великим. Тільки Козерогам варто завжди зберігати тверезу голову, інакше можна загратися.

ВОДОЛІЙ. Водолії ризикують все зіпсувати, якщо почнуть рубати з плеча і забудуть правило золотої середини. І тут навіть зірки безсилі все виправити. Найправильнішим для Водоліїв не поспішати з важливими рішеннями, це дозволить уникнути багатьох неприємних моментів у майбутньому. А ось романтичні побачення принесуть Водоліям більше радості, якщо вони не педалюватимуть непотрібні проблеми.

РИБИ. Для Риб настає такий час, коли вони матимуть вигоду з усього, навіть з лотерейних квитків. Виграш виявиться тим більше доречним, тому що зірки наполегливо рекомендують Рибам найближчим часом запланувати подорож або гарний відпочинок у мальовничому місці. Самотнім Рибам варто прийняти запрошення на побачення, воно залишить приємні враження.

You cannot copy content of this page