На Терезів чекає успіх тут і зараз, життя Львів сколихне звістка з минулого, а Рибам треба тримати кишеню ширше для грошей

Тяга до пригод здатна внести помітні корективи у ваші плани. 8 травня на знаки Зодіаку чекає безліч несподіваних подій.

ОВЕН. Овнам астрологи рекомендують якнайменше стримувати себе в емоціях. Бажаєте якнайбільше спілкуватися або розважатися, будь ласка. Чим більше адреналіну, тим краще. Не варто планувати нічого складного, а звести все до простих речей – відпочинку та розваг. Вдало складуться поїздки, особливо якщо ви відправитеся в них разом із друзями. Закоханим Овнам небо дарує романтичний настрій та удачу.

ТЕЛЕЦЬ. Тельцям немає сенсу показувати характер і сперечатися з усіма поспіль. Категоричність та небажання йти на зустріч можуть підвести Тельців та завести у глибоку яму. А ось для вирішення важливих і складних справ найвдаліший час, але тут Тельцям варто проявити чудеса терпіння та дипломатії. І найневдалішим рішенням Тельців стане спонтанна ідея змінити роботу. Астрологи радять жити тут і зараз та отримувати задоволення від невизначеності, що залишає місце фантазіям та надіям

БЛИЗНЮКИ. Для Близнюків основне правило успішного вибору – серце підкаже, що робити, а розум – чи варто. Це стосується всього особливо фінансових, і сердечних. Близнюки отримають море задоволення, якщо зосередяться у ці травневі дні на романтичних зустрічах або на власній самоосвіті. Остання є важливою, бо попереду малюються хороші перспективи в кар’єрі.

РАК. У житті Раків очікуються дуже приємні події в сім’ї, радісні звістки, що стосуються когось із родичів. Однак не завжди у Раків розум може порозумітися з почуттями. Найкраще в цьому випадку спиратися на логіку і не зважати на почуття.

Особливо це стосується ділових питань, де Ракам дуже скоро доведеться приймати важливе рішення щодо майбутньої кар’єри.

ЛЕВ. Левів чекають на хороші можливості там, де життя б’є ключем і тут Леви мають шанси показати себе у всій красі. Комунікабельність та легкість у спілкуванні відкриють перед Левами коридор можливостей. Особливо вдалими для Левів виявляться незаплановані поїздки, які подарують яскраві емоції та залишать багато приємних спогадів. З грошима варто бути обережнішими, а в коханні немає сенсу захоплюватися фантазіями та ілюзіями. Левам треба бути готовими до того, що звістка з минулого змінить плани, навіть довгострокові.

ТЕРЕЗИ. Терезів чекає явно вдала смуга в житті і якщо вони будуть уважні у справах і на роботі, то успіх на них чекає тут і зараз. Хорошим доповненням буде різноманітність у розвагах – романтичні знайомства та чарівність стануть ключем до гарного настрою. Ті, хто раніше недооцінював вас, змінять свою думку, захочуть дізнатися краще, подружитися.

ДІВА. Згодом вплив позитивних тенденцій посилюватиметься і найближче майбутнє точно вас порадує. Особливо прихильні будуть зірки до закоханих Дів: на них чекають дуже приємні сюрпризи. Однак астрологи радять Дівам поєднати приємне з корисним, зайнявшись плануванням своєї відпустки. Якщо Діви не припустяться помилок, на них чекає приємний грошовий бонус на роботі.

СКОРПІОН. Скорпіони не пошкодують, якщо додадуть енергії. У них буде чимало шансів чудово провести час та зав’язати вигідні знайомства. В цьому випадку найближче майбутнє обіцяє Скорпіонам грошові надходження, у тому числі зовсім несподівані, а також вдалі угоди та вигідні покупки. Із закоханими Скорпіонами романтичні зустрічі зіграють злий жарт.

СТРІЛЕЦЬ. Події можуть скластися так, що стосунки Стрільця будуть перевірені на міцність. Це торкнеться як особистих стосунків, і ситуації у справах і роботі. Астрологи рекомендують Стрільцям обійти гострі кути та виявити всі свої дипломатичні здібності. Головна порада – перш ніж вступати в бій, переконайтеся, що правильно оцінили свої сили.

КОЗЕРІГ. Козерогу варто уважно прислухатися до того, що говорять довкола: з розмов оточуючих він може дізнатися про щось цікаве – наприклад, інформацію чи цінну ідею. Крім того, зірки гороскопу говорять про те, що завтра Козерогам не слід нехтувати порадами або тим більше відкидати запропоновану допомогу – саме вони допоможуть йому досягти успіху. Іншими словами, завтра ключ до успіху Козерога – це не стільки його особисті зусилля, скільки допомога та сприяння людей, що знаходяться поруч.

ВОДОЛІЙ. Водолій сам стане натхненником якогось проєкту і буде здатний перевернути гори. Погано, що швидше за все захоплення Водоліїв навряд чи виявляться стійкими і можуть швидко згаснути. Але такий період триватиме недовго, Водоліям інтуїція підкаже, що настав час взятися за щось корисне. І це дасть феномальні результати. Буде шанс успішно завершити справу, якій ви раніше віддали чимало сил.

РИБИ. Плани, продумані Рибами, виявляться слушними і мають добрі шанси на успіх. Так що Рибам не варто навіть уві сні розлучатися з блокнотом та ручкою. Якщо вони проявлять волю, цілеспрямованість і практичність, то Рибам варто відкрити кишеню ширше для грошей. Головне, не вдаватися до уявної гри замість того, щоб діяти.

Фото: Олександри К.

You cannot copy content of this page