Украина
На Тернопільщині вовк ледь не загриз чоловіка біля його будинку (ФОТО)

На Тернопільщині на подвір’я зайшов вовк та напав на чоловіка.

Випадок трапився у селищі Глинна Козівського району, повідомила читачка сайту Оля Сенишин-Концевич. Дівчина поділилася фото хижака та розповіла, що вовк зайшов на подвір’я та напав на мешканця селища Глинна, на щастя чоловік встиг відбитись.

— Вчора сталась жахлива ситуація.Вовк напав на мешканця села Глинна.На щастя він нічого йому не заподіяв, бо чоловік встиг відбитись.А потім собака загнав хижака в пустий кролятник.До приїзду служб в цьому питанні місцеві хлопці його застрелили.Сталось це на подвір’ї чоловіка.Люди налякані.Їм страшно виходити в село.Діти бояться ходити до школи, — розповіла Оля Сенишин-Концевич.

Від недавна почастішали випадки, коли вовки нападають на людей. Хижаки вбивають свійських тварин та навіть заходять на подвір’я до людей. Нагадаємо, що всередині серпня вовки наробили шкоди на Шумщині.

Три села до сьогодні там живуть у страху. Та фахівці пояснюють – вовки ідуть до людських жител через брак їжі у дикій природі. Для людей вовк не страшний. Звірі воліють з людьми не зустрічатися і напасти можуть тільки, якщо їх загнали.

Джерело: Від Тарнополя до Тернополя

facebook