Breaking News
Невідомо, скільки б продовжувався такий стан, але Алла одержала запрошення до нотаріуса. І дізналася, що і дачу, і «Волгу», що залишилася після батька, і всі сімейні цінності мати заповіла Вадиму. Документ був написаний того дня, коли Алла пішла до Олега. Відтак знайшла товсту пачку листів Вадима
Тишу в кабінеті перервав сигнал на мобільному телефоні чоловіка, що лежав на столі. Оксана не мала звички «ритися» в його телефоні, бо завжди довіряла коханому. Однак вирішила глянути, може, там щось термінове. Побачене і прочитане остаточно збило з пантелику: «Я все підготувала. Думаю, вона не здогадається. Вечір має бути незабутнім». І відправник – «Ланочка».
У неділю вранці на Таниному подвір’ї на все село вигравали музики. А дівчину під гіркі весільні пісні вдягали у вельон. Мати радісно благословила доньку, хоч не розуміла, чого дитина така зажурена, куди подівся її дзвінкий сміх. Хоч би не заслабла? А коли у двір під весільний марш зайшли гості молодого, всі замовкли
Йде втомлена жінка з роботи, тягне важкі сумки, по дорозі заскочивши в магазин. «Що ж, – питаю, – так надриватися? Невже допомогти нікому?» «Та є кому, – відповідає. – Два сини вдома. Одному – двадцять сім років, іншому – тридцять один рік. Вперлися в свої комп’ютери, ніяк не витягнути. Зараз прийду, почнуть по пакетах лазити, хапати на ходу. Хоч би одружилися чи що? Все легше було б»
Іра мовчки розігрівала вечерю. Мовчазну тишину порушило сповіщення в її мобільному. На екрані висвітився невідомий номер. Відкрила повідомлення і застигла на місці. Це були світлини
Здоров'я
На вечерю не потрібно їсти броколі, капусту білокачанну і цвітну: вчені назвали причину

Броколі та цвітна капуста шкідливі, якщо їх вживати перед сном. Про це заявили іспанські дієтологи після дослідження.

За матеріалами – Gazeta.ua.

На вечерю не потрібно їсти броколі, капусту білокачанну і цвітну. Ці овочі дуже вітамінізований, але містять багато нерозчинних волокон, які довго перетравлюються, чим можуть перешкодити нормальному сну.

Також радять відмовитися після 20.00 від м’яса індички, птиці – його засвоєння спонукає організм витрачати ще більше часу і енергії, в результаті не вийде розслабитися і нормально заснути.

Проблеми з засинанням провокували також наступні продукти:

гострі, пряні: їх активні речовини дають тонізуючий ефект,

томатний соус,

десерти викликають прилив енергії.

Окрема група продуктів, шкідливих перед сном, – містять тіамін, який стимулює бадьорість. До таких належать пшеничний хліб, яловичина, свинина, квасоля і горох, фісташки, насіння, деякі види сирів.

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!