Наближаються розбірки: як Повний місяць у Терезах на кардинальному хресті вплине на сферу любові та стосунків

Наближаються розбірки: як Повний місяць у Терезах на кардинальному хресті вплине на сферу любові та стосунків

Астрологічне явище відбудеться 6 квітня. Дізнайся, до чого варто готуватися.

Це місячна фаза, в момент якої наша планета максимально близько розташована по відношенню до Сонця і Місяця.

Завдяки цьому ми спостерігаємо із Землі повністю освітлений місячний диск. 6 квітня 2023 це явище відбудеться у Терезах – повітряному знаку зодіаку, що втілює рівновагу, справедливість, партнерство та світ.

Примітно, що Терези відноситься до знаків кардинального хреста зодіакального кола і є стихією Повітря.

Загалом у зодіакальному колі існує три хрести, кожен з яких поєднує по чотири знаки зодіаку. Якщо промалювати лінію від знака Овен до знака Терези, а потім промалювати лінію від знака Рак у бік знака зодіаку Козеріг, то й вийде хрест. Хрест, який утворюють знаки Овен, Рак, Терези та Козеріг, називається кардинальним, і вважається головним хрестом всього зодіакального кола. Саме з них починаються пори року. І саме кардинальні знаки – головні ініціатори. Вони не просто щось вигадують, вони втілюють свої мрії. Коротше, саме знаки кардинального хреста змушують Землю крутитись.

Інші знаки зодіаку утворюють ще два зодіакальні хрести: фіксований (Телець, Скорпіон, Лев, Водолій) та мутабельний (Близнюки, Стрілець, Діва, Риби).

Кожен із хрестів обов’язково поєднує енергію всіх чотирьох стихій, що існують у природі — Вогню, Землі, Повітря та Води.

Знаки кардинального хреста являють собою енергію в чистому вигляді, а значить повітряний знак Терези є енергією чистого повітря. Повітря завжди прагне зайняти собою весь вільний простір, прагнути звідти, де тиск вищий, туди, де на нього не тиснуть.

І тепер нам стає зрозуміліше, чого чекати від повні в знаку Терези.

Цього дня і найближчі два тижні варто чекати на моменти, коли ми всі вирішуватимемо питання більш гармонійного існування, намагатимемося піти звідти, де на нас тиснуть, туди, де нам добре.

Особливо важливий цей період розпочнеться для вирішення партнерських програм, адже знак Терези – партнерський. 6 квітня повний Місяць у Терезах ніби прожектором висвітить проблеми, які існують у партнерських відносинах. Але цього боятися не варто, адже проблеми для того і виявляться, щоб ви з партнером могли зайнятися пошуком рівноваги в парі, щоб усунути той тиск, який хтось із вас на собі відчуває.

Саме в період Повного місяця у Терезах ти можеш раптом зрозуміти, що сама надто тиснеш на «другу половинку» і треба послабити його, щоб партнер не зник із твого життя в пошуках гармонійніших стосунків.

Проблеми в партнерстві багато хто захоче вирішити кардинально, особливо якщо «дихати» в цій парі стало важко.

Знак Терези — це знак пошуку справедливості, миру та знак дипломатії, тому в найближчі два тижні після Повного місяця ми, швидше за все, спостерігатимемо, як дипломати всього світу шукатимуть шляхи вирішення конфліктів мирними шляхами.

You cannot copy content of this page