життєві історії
Набридла жадібність бабусі

Пару років тому мої батьки переїхали від мене в інше місто, а я залишився в квартирі. У сусідньому будинку живе моя бабуся. Батьки сказали мені, щоб я частіше ходив і її відвідував.

Один раз в тиждень я стабільно приходжу до неї, буває, навіть пару раз в тиждень.

Кожен раз, як я приходжу її відвідувати, я купую великий пакет продуктів і залишаю трохи грошей на тиждень.

Причому мої батьки додатково ще їй висилають гроші. Скільки саме не знаю, не цікавився, але пристойно, батьки завжди добре доглядали за бабусею.

Але бабуся все відкладає «на потім». Скільки разів вже було таке, що приходжу в гості, а в холодильнику стоїть баночка червоної ікри і йогурти з простроченим терміном придатності.

І так відбувається майже в кожен мій прихід. Що-не будь та зіпсується з дорогих продуктів.

Читайте також: Він допомагав мамі, підробляв і нічого не просив. А потім погана компанія – і любов до мами змінилася на нeнaвиcть

До чого ця економія, я не розумію. Бабуся ще ж і свою пенсію отримує, так що грошей у неї більш ніж достатньо.

А зовсім мене вивело з себе, коли я дізнався, що вона всім сусідам скаржиться, що грошей зовсім не вистачає на їжу, ледве-ледве кінці з кінцями зводить. Всі сусіди стали думати, що ми зовсім їй не допомагаємо.

І останньою краплею стало те, що пішли чутки, що я до неї в гості приходжу тільки для того, щоб вона на мене свою квартиру переписала.

Не знаю, самі сусіди додумали або бабуся їм щось таке сказала. Але бажання приходити до неї і відвідувати, відчуваю, зовсім скоро пропаде .

В очі вона, звичайно, мені нічого такого не говорить, зазвичай дякує. Але це лукавство вже неабияк завагався. Не знаю, що робити.

facebook