Нахлине ностальгія: таро-прогноз на тиждень 6 – 12 листопада для всіх

Тиждень буде багатим на емоції та події, пов’язані з вашим минулим. Основні енергії закрутяться так, що наринуть спогади та прикрість про колишнє кохання, колишню роботу або навіть про давно забуту мрію.

Головний Аркан тижня – Шістка чаш. Саме він у Таро відповідає за занурення у ностальгічні думки.

Бажано не йти з головою у переживання і більше займатися матеріальними речами – роботою, побутовими турботами. Дуже сприятливо буде в цей період знайти варіант додаткового доходу, тому що всі карти, що випали, вказують на можливість отримання грошей.

Шістка пентаклів, що вийшла слідом за Шісткою чаш, ніби всупереч основній карті тижня, навпаки, — один із найзаземленіших арканів у колоді.

У відносинах ви можете згадати про минуле кохання і не просто вдатися до цієї ностальгії, а й зробити справжні кроки у бік відновлення роману. Відверті розмови та листування, освідчення в коханні, таємні зустрічі більш ніж можливі.

Для дівчат є попередження від карт: не варто брати ініціативу у свої руки, оскільки чоловіки, звичайно, будуть їй раді, але забажають залишитися бездіяльними.

І тоді роман, що відродився, виявиться відносинами між мамою і сином, а не чоловіком і жінкою. Сильна підлога перетвориться на слабку і все перевернеться: ви самі відстежуватимете, надзвонюватимете, запрошуватимете на зустріч. А ваш обранець вирішить зіграти в недоторку, сором’язливо фліртуючи із зони безпеки.

А як тільки ви досягнете його, з радістю стрибне на ручки і попросить оточити турботою. Краще стримати свої пориви та піти у наступ на робочих фронтах. Тим більше, що в робочій сфері всі карти на боці прекрасних жінок.

Буквально в руки вам будуть йти гроші, вигідні проекти та співробітництво, всі найважливіші завдання та доручення керівництва. Чим яскравіше ви покажете себе, тим довше будете зіркою у вашому оточенні.

І навіть найризиковіші ідеї можна втілити саме зараз, коли фортуна на вашому боці.

Що ж до здоров’я, тут карти радять звернути увагу на тривожні дзвіночки в організмі. Є відчуття, що вас давно щось турбує, але ви боїтеся зайнятися цим питанням і відкладаєте у довгу скриньку. Наступного тижня найвдаліший час для вирішення застарілих питань.

Поверніться до минулого не в плані переживань і зітхань про колишнє. Поверніться до минулого, щоб розібратися раз і назавжди зі своїми проблемами.

You cannot copy content of this page