Найкращі дні тижня: точний гороскоп для всіх з 8 по 14 квітня 2024 року

Овен

З одного боку, у вашому знаку гостюють Сонце та Венера, що передбачає високу енергію та максимальну відкритість почуттів та дій. А з іншого — ваш король Марс цілий тиждень у точному поєднанні з Сатурном, який гасить бурхливі пориви. Найбільше тиждень підійде для марафонського забігу, та й для будь-яких занять, які вимагають і великих сил, і великої витривалості — і того, й іншого зараз надміру.

Телець

Утримайтеся від спонтанних дій, продиктованих емоціями. Ваша господиня Венера увійшла на знак Овна, де відрізняється надзвичайною палкістю. Зараз можна з гарячого наговорити зайвого, витратити більше, ніж можете собі дозволити. Якщо вдасться контролювати себе, то тиждень дуже непоганий, а найкращим днем обіцяє стати п’ятниця.

Близнюки

Інтенсивні тренування, прогулянки, пробіжки та будь-яка фізична активність дуже показані протягом усього тижня: енергетичний потенціал високий та вимагає реалізації. Щодо справ тиждень непоганий для дискусій, переговорів та спілкування з начальством — але за тієї неодмінної умови, що ви не поспішатимете і зможете ретельно обмірковувати свої слова.

Рак

Початок тижня не підходить для важливих справ: понеділок та вівторок краще провести спокійно, хоча активні заняття спортом вітаються. Що стосується ділової активності, то для неї найбільш сприятливі середа та четвер. Кінець тижня може виявитися досить конфліктним періодом, стежте за словами і по можливості не надто бурхливо реагуйте на непорозуміння.

Лев

Тиждень відкривається сонячним затемненням. І хоча побачити це явище у всій красі можна буде тільки в Північній Америці, вплив його буде суттєвим усюди. Тому хоча б першу половину тижня варто звільнити від важливих справ та постаратися провести спокійно, в ідеалі — приділяючи більше уваги близьким. Потім потроху можна нарощувати темп, переходячи до більш активних дій.

Діва

Найбільше тиждень підходить для виправлення попередніх помилок та недоліків. Зараз проекти, що зараз застопорилися, здатні набути могутнього другого дихання. А ось до нових пропозицій варто поставитися максимально насторожено. І ще: якщо ви займаєтеся якимось рукоділлям, бережіть пальці – велика ймовірність дрібних травм.

Терези

Спілкування з начальством та представниками влади безперечно варто перенести на пізніший період. Зараз ви точно не досягнете потрібних вам результатів, та й взагалі від цих фігур краще триматися подалі. Натомість добрі стосунки з колегами та діловими партнерами будуть дуже важливими і можуть допомогти досягти серйозних успіхів у тих проектах, над якими ви працюєте.

Скорпіон

І в справах, і в питаннях відносин ви на початку тижня можете бути надто наполегливими, рухаючись до своїх цілей буквально напролом. Обережніше є ймовірність, що така тактика приведе зовсім не до очікуваних результатів. З середи запал почне згасати, і ситуація стане позитивнішою. Другу половину тижня можна визнати цілком вдалою, а найкращим днем має стати четвер.

Стрілець

Так і тягне запитати, чи не набридли вам добрі прогнози. Але ж зрозуміло, що такі речі не набридають. Коротше кажучи, на вас чекає черговий позитивний тиждень. Лише у понеділок слід бути стриманішим і не братися за великі справи. В іншому ж повний порядок, а період із вівторка по четвер включно особливо добрий навіть на загальному позитивному тлі.

Козеріг

Ваша дисципліна, пунктуальність та відповідальність можуть на тижні прямо-таки лякати. І начальникам можна молитися на таких підлеглих, як ви. А от якщо ви начальник, то підлеглим варто поспівчувати: насамперед ви будете максимально вимогливі до себе самих, але й до всіх інших підійдете з тією ж міркою. Натомість і результати у роботі все це має принести відмінні.

Водолій

Тиждень сприятливий для презентацій, представлення своїх проектів та демонстрації власних талантів. Зараз у вас є хороші шанси привернути увагу у широкої публіки, і впливових персон. Тільки не форсуйте події і не чекайте на негайних дивідендів: реальні результати нинішніх зусиль почнуть проявлятися не раніше кінця місяця.

Риби

Ваш знак славиться нестандартністю мислення, але на тижні ви можете перевершити себе. Передбачити ваші вчинки та рішення буде важко. Плюс, звичайно, в тому, що здебільшого ці вчинки та рішення мають виявитися вдалими. Але повної гарантії зірки, на жаль, не дають, тому від авантюрних кроків варто утриматися. Найкращий день – четвер.

You cannot copy content of this page