Найкращі знаки зодіаку на думку астрологів. Вважаємо, що народитися під будь-яким знаком – це чудово. Але чи можна визначити, який знак зодіаку найкращий? У кожному з них ми знайшли перевагу, що робить представників знаку неповторними.

Найкращі знаки зодіаку на думку астрологів.

Вважаємо, що народитися під будь-яким знаком – це чудово. Але чи можна визначити, який знак зодіаку найкращий? У кожному з них ми знайшли перевагу, що робить представників знаку неповторними.

Щоб дізнатися, в чому ваша сила читайте наш гороскоп найкращих знаків зодіаку.

Чи можна впевнено визначити найкращий знак зодіаку на думку астрологів? Мабуть, ні, але тільки тому, що кожен знак має свої сильні й слабкі сторони. Тож це питання виключно особистих переваг: наприклад, якщо подобаються пристрасні, палкі харизматики, варто придивитися до Скорпіона. Стримані та інтелігентні?

Це до Дів. Розповідаємо про найкращі якості знаків зодіаку.

Найкращі чоловіки за знаком зодіаку

Увага, дорогі пані, відкривайте нотатки на смартфоні та записуйте – представляємо вам топ-3 найкращих чоловіків за знаком зодіаку.

Лев

Лев – переможець у всьому і, мабуть, найкращий знак зодіаку для чоловіка. Якщо ви хочете, щоб чоловік у парі був тим самим добувачем, вибирайте Лева. Він прагне забезпечити свою сім’ю всім необхідним та навіть більше. Владний і безкомпромісний на роботі, вдома Лев може бути лагідним і поступливим (але це не точно).

Проблеми починаються, коли чоловік Лев не вміє «вимикати начальника», тоді в сімейних стосунках він може поводитися грубо.

Чоловік-Лев – природжений лідер, сильний та щедрий. Він ніби створений для того, щоб бути головою сім’ї.

Ось чому Лев – найкращий знак зодіаку для ролі чоловіка. Такий чоловік ніколи не зрадить, тому що це нижче за його гідність, завжди зможе розрядити обстановку, а у разі кризи не буде сидіти склавши руки.

Телець

Друге місце у рейтингу найкращих чоловіків за знаком зодіаку займають Тельці, адже вони просто створені для сімейного життя. Чоловік Телець стане надійним та розуміючим партнером, а також прекрасним батьком, який братиме активну участь у вихованні дітей.

На початку стосунків Тельці довго придивляються, але коли нарешті роблять вибір, це назавжди. У сім’ях із чоловіком Тельцем розлучення дуже рідкісні, і майже завжди вони відбуваються з ініціативи дружини.

Діва

Діва – найкращий чоловік за знаком зодіаку для спокійного сімейного життя. Чоловік Діва – однолюб, вірний, стриманий. Романи на боці чи бурхливі з’ясування стосунків – це точно не про нього. Прагне забезпечити стабільне майбутнє для себе та своєї сім’ї, уважний до потреб обраниці.

Однак союз з Дівою не влаштує жінок, які хочуть пристрасті та романтичних жестів, – він абсолютний прагматик, який не любить пихатості.

Найкращі дружини за знаком зодіаку

Всупереч громадським очікуванням далеко не всі дівчата створені для шлюбу та сімейного життя. Деякі знаходять своє покликання у кар’єрі, творчості та інших сферах. Але тут ми зібрали рейтинг найкращих дружин за знаком зодіаку – чоловіки, налітайте!

Козеріг

Чому жінка Козеріг – найкраща дружина за знаком зодіаку? Вона втілює образ ідеальної жінки, матері та дружини: спокійна, стримана та делікатна, із задоволенням займається домашнім господарством. При цьому жінка Козеріг вміє дивувати, відрізняється чуттєвістю та ніжністю.

Близнюки

Близнюки поряд з Козерогами – найкращий знак зодіаку для жінки, адже з панночками, народженими під цим знаком, ніколи не скучиш.

У ролі дружини жінка Близнюки схожа не на хрестоматійну хранительку вогнища, а скоріше на близьку подругу, з якої можна посміятися, і посумувати. У жінок Близнюків високий інтелект і ерудованість, вони вміють підтримати розмову і легко підняти настрій близькій людині.

Терези

Чому Терези – найкращий знак зодіаку для сімейного життя? Справа в тому, що для жінок цього знака важливим є баланс у всьому, у тому числі в особистих відносинах. Вони обачно і виважено вибирають партнера, вир пристрастей – не їхня історія.

Зате жінка Терези вміє вибудовувати міцні та гармонійні зв’язки всередині сім’ї, а також є прекрасною господинею, у якої житло завжди оформлене максимально затишно, акуратно та з великим смаком.

You cannot copy content of this page