Найкращий час для досягнення успіху: астрологи розповіли про вплив молодика

З 8 квітня по 12 травня для представників усіх знаків Зодіаку настає період важливих змін та подій. Молодий місяць настав в ніч з 8 на 9 квітня, Сонце і Місяць буде в знаку Овна. Про вплив небесного явища на людей читайте у нашому матеріалі.

Основними напрямками на місяць є: успіхи та досягнення дітей, їх розвиток, романтичні стосунків, партнерство, участь у спортивних змаганнях, сім’я, нерухомість, дохід від майна, реалізація у творчості.

З 8 по 14 квітня – не найвдаліший час для переговорів, для підписання важливих документів, оскільки люди можуть не «чути» один одного, не розуміти суті того, що відбувається. Дратуватиме тон спілкування або відсутність належної поваги до однієї зі сторін. Прояв влади, демонстрація своєї переваги — може спричинити конфлікт.

З 16 по 25 квітня – енергія планет сприяє реалізації складних процесів, у тому числі для отримання матеріальної вигоди через зусилля, наполегливість, прояви вольових якостей.

З 23 квітня по 5 травня – гарний час для психотерапевтичної роботи, для виробництва, продажу.

З 27 квітня по 8 травня рушійною силою буде бажання отримати максимум вигоди, комфорту та задоволення потреб. Найрішучіші досягнуть своїх цілей.

Період з 2 по 12 травня – сприятливий період для звернення до адміністративного апарату за довідками та погодженнями, для вирішення питань майнового порядку, отримання матеріальної допомоги, для започаткування нового проєкту.

You cannot copy content of this page