Найнебезпечніший день у вересні 2023 року – як розпочати осінь правильно

Найнебезпечніший день у вересні 2023 року – як розпочати осінь правильно

Небезпечні дні вересня важливо знати наперед. Щоб розпочати осінь правильно — без негативу, без переживань та зайвих проблем. Астрологи розповіли, які дні можна вважати небезпечними та чому.

Відмінні новини — у вересні буде лише один небезпечний день, тоді як сприятливих аж п’ять. Це не означає, що можна розслаблятись і чекати, що Всесвіт зробить все за нас із вами. Просто ймовірність того, що все хороше швидко зникне, виявиться мінімальною.

6 вересня – Сонце у поєднанні з Меркурієм

Сонце і Меркурій майже щомісяця зустрічаються у цьому аспекті. На жаль, найчастіший аспект у небі суворо негативний. Добре, що ми знаємо, чого від нього очікується.

Астрологи нагадують про те, що поєднання Сонця та Меркурія породжує цілу масу проблем у сфері грошей, роботи. Цього дня краще не займатися розширенням бізнесу, не укладати жодних угод, не підписувати папери. Покупки також краще перенести, оскільки 6 вересня нас можуть обдурити.

Люди стануть менш товариськими та більш агресивними, непоступливими. Знайомитись буде неймовірно складно, не кажучи вже про просте спілкування.

4 вересня – початок ретроградного руху Юпітера

Варто відзначити цей день, який входить до числа днів сили. 4 вересня Венера позбавляється ретроградності, а Юпітер її набуває, однак, входження в дану фазу великої планети дещо розмито і не становить особливої небезпеки безпосередньо в цей самий день, так що не варто бити на сполох, але варто бути обережнішим, особливо в наступні пару місяців , коли сила ретро-Юпітера зростатиме.

Проблеми можуть чекати на творчих людей, а також усіх тих, хто рідко прислухається до здорового глузду.

Венера повністю переб’є негатив Юпітера, 4 вересня, тому бити на сполох і побоюватися чогось не варто.

Якщо раптом ви зустрінете на своєму шляху проблеми, астрологи радять користуватися трьома магічними способами звільнення від невдачі. Пам’ятайте про те, що у будь-який день важливо бути напоготові та бути гранично уважними. Бажаємо вам удачі та успіхів у всіх сферах, особливо 6 числа.

You cannot copy content of this page