Без рубрики
Найпотужніший біостимулятор за рецептом Філатова!

Якщо в будинку росте столітник, кращого лікаря і придумати неможливо. Воно володіє багатьма функціями: знеболюючою, антимікробної, протизапальної, функцією потужного иммуномодулятора (стимулятора), протипухлинного засобу, антиоксиданту, пише veryfunny.

Оздоровити СЕБЕ САМ! Перевіреними методами!

Воно здатне значно зменшити чисельність бактерій в приміщенні: 2-3 дорослих куща або 7-8 молодих покращують якість повітря в 20-метровій житловій кімнаті мінімум в 2 рази.

Коли в будинку хворий, ви можете посилити оздоровчий ефект, розпорошуючи холодний екстракт алое. Для цього 2-3 листків подрібнюють, заливають водою (не окропом!), Наполягають не менше півгодини і цим настоєм зволожують повітря в кімнаті будь-яким способом: за допомогою розпилювача, повісивши на батарею тканину, просочену настоєм і т.п.

Увага!
Для лікувальних цілей використовують нижнє листя алое, знімаючи їх із стовбура тільки легким поворотом зліва направо.

Сік алое використовують як біостимулятора широкого спектру дії. Для його приготування треба мати не один, а кілька кущів цієї рослини, щоб “обскубування” листя пройшло найменш травматично для рослини.

Рецепт екстракту алое по методу академіка Філатова.
500 грам свіжого листя алое (знятих поворотом, не пошкоджуючи стовбур рослини) загортають у щільну чорний папір або фольгу таким чином, щоб світло не проникало всередину.

Ні мити, ні різати листя не треба.

Цей пакунок поміщають в холодильник і тримають 2 тижні при температурі +3 – +5 град.

Потім виймають, зрізають бритвою колючки, промивають і швидко прокручують в м’ясорубці.

Отриману масу змішують з 500 грамів хорошого меду і 0,5 л вина «Кагор» (якщо мед твердий, його попередньо розм’якшують, поставивши банку в гарячу воду).

Все добре перемішують і зберігають в щільно закритих скляних банках у холодильнику.

Приймати вранці, натщесерце, по 1 ст. ложці, запиваючи теплою водою. У зимовий час це рекомендується робити всім, незалежно від віку і стану здоров’я.

Цей препарат допомагає при хворобах травної системи і органів дихання, покращує зір і просто підтримує ослаблений організм.

Джерело

facebook