Найщасливіші знаки зодіаку липня 2023 року

З настанням дня літнього сонцестояння ви, мабуть, проводите багато часу на вулиці, а ще більше часу – у своїх почуттях. Але не хвилюйтеся — якщо ваші емоції були на піку, сміливо звинувачуйте в цьому сонце, що проходить через кардинальний водний знак Рака.

Під керуванням Місяця цей сезон просить вас активно піклуватися про свої емоційні потреби, незалежно від того, як часто вони можуть змінюватися. Хоча примхливий настрій цього сезону може не зовсім узгоджуватися з вашими емоціями, він дозволяє кожному розвивати себе так, щоб відчувати себе безпечно, підтримувати та заспокоювати.

Хоча зараз кожен може розраховувати на те, щоб відчути більше зв’язку зі своєю інтуїцією, є чотири щасливі знаки зодіаку, які оживуть це в липні 2023 року.

Оскільки Овен, Рак, Терези та Козеріг є кардинальними знаками зодіаку, вони завжди прагнуть розпочинати нові види діяльності, і оскільки сезон Раків триває, вони будуть знаками, які найбільше здатні йти в ногу з постійними припливами та відпливами.

Хоча ця пора присвячена встановленню емоційної безпеки, це також час, коли бажання та потреби можуть бути швидкоплинними. Оскільки Місяць є найшвидшою планетою на небі, вона завжди щось замислює, що є притаманним і для кардинальних знаків. Оскільки цього місяця сонце продовжить подорожувати крізь знак Рака, ці четверо будуть активно використовувати свої емоції новими, інтуїтивно зрозумілими способами.

Ось як астрологія цього місяця вплине на найщасливіші знаки липня 2023 року:

Знаки зодіаку Овен

Цього місяця сонце пройде через ваш четвертий будинок дому та сім’ї, приносячи підвищену обізнаність у ваше приватне життя. Незважаючи на те, що у вас є деякі подібності з Раком, Овен, ви набагато більше зацікавлені в діях, ніж у паузі, щоб усе зрозуміти.

Як наслідок, цей сезон спонукає вас трохи більше повірити у свої емоції, особливо у вашому оточенні за зачиненими дверима.

Ви можете проводити більше часу з родиною або шукати нові способи зробити своє дозвілля більш домашнім. У будь-якому випадку, цей місяць буде менше фізично активним, а замість цього – час, щоб відпочити у комфорті свого приватного життя.

Знаки Зодіаку Рак

Зараз ваш сезон, Рак, тож, природно, ви відчуєте всі емоції — але, чесно кажучи, у вас не було б інакше. Ви завжди перебуваєте на зв’язку зі своїми емоціями, але цього місяця вам буде легше керуватися інтуїцією без надто сильного зовнішнього впливу.

Цей сезон присвячений вам і вашим потребам, тому не бійтеся ставити себе на перше місце. Подумайте про те, що вам потрібно, щоб почуватися в безпеці, підтримці та захищеності, і активно прагніть до цих речей, навіть якщо вони можуть здатися ірраціональними для зовнішнього світу. Ви краще за всіх знаєте свої потреби, особливо в цю пору року.

Знаки зодіаку Терези

Оскільки сонце продовжує проходити через знак Рака, цього місяця ви зосередитеся на своїй кар’єрі та професійних починаннях. Це вдалий час для демонстрації всього, над чим ви працювали, чим готові поділитися зі світом, особливо якщо це те, що вас емоційно наповнює.

Важливо, щоб ваша професія відчувалася як удома далеко від дому, і цей сезон – це можливість створити безпечний простір для себе та інших на роботі. Зараз вас можуть навіть визнати за вашу здатність піклуватися про інших, чим інші часто вами захоплюються. Не бійтеся вийти в центр уваги зараз, Терези.

Знаки Зодіаку Козеріг

Цього місяця сонце продовжує проходити через ваш сьомий будинок романтичних стосунків і партнерства, підкреслюючи вашу потребу в емоційній підтримці та безпеці через ваші зв’язки з іншими.

Хоча ви, як правило, надаєте перевагу раціональності над усім іншим, цей сезон запрошує вас скористатися бажанням відчувати заспокоєння та піклування людей навколо вас. Хоча спочатку це може бути незручно, Козероги, це чудовий час для стосунків. Бути вразливим — це єдиний спосіб розвинути глибокі зв’язки, яких ви прагнете.

You cannot copy content of this page