Найсприятливіші дні весни 2023 року: місячний календар

Березень
У березні 2023 року найсприятливішими днями у фазу спадання Місяця стануть 16 і 17 число. У ці дні  Місяць перебуватиме в Знаку Козерога, що подарує нам ідеальні умови для домашніх справ, рутини, а також для важкої інтелектуальної роботи.

Найкращий день на Місяці, що росте, — 31 березня. Це буде перший день перебування Місяця у Знаку Лева. 31 числа дуже корисно займатись спортом та вирушати у поїздки.

Квітень
16 і 17 квітня – два дні спадного Місяця в Знак Риб. Це чудовий час для роботи над своїм зовнішнім виглядом. 16 і 17 числа можна міняти зачіски, купувати новий одяг, створювати новий стиль.

23 квітня – найсприятливіший день у фазу зростання. Поки Місяць буде активним у Близнюках 23 та 24 квітня, людям буде простіше знаходити спільну мову. Це будуть два чудові дні для романтики та знайомств. Особливо гарний для цього перший день перебування у цьому Знаку.

Травень
Три дні з 2 по 4 травня – це час зростання Місяця в Знаку Терезів. Терези відмінно поєднуються з активним нічним світилом. У зв’язку з цим астрологи відзначають, що будь-який із цих трьох днів ідеально підходитиме для відпочинку, зміни обстановки в домі.

18 і 19 травня – це два дні убування Місяця в Тельці. Стихія Землі допоможе зосередитися на найважливішому і зробить ваше життя кращим. Телець покращить пам’ять, увагу, а також підкаже вирішення найскладніших завдань.

You cannot copy content of this page