Найстійкіший знак зодіаку – хто він? Сьогодні наша Магічна куля розповідає, на кого із знаків зодіаку можна спертися в цей непростий для всього світу час, а кому давно настав час подати соло. Можливо, найстійкіший знак зодіаку це ти?

Найстійкіший знак зодіаку – хто він?
Сьогодні наша Магічна куля розповідає, на кого із знаків зодіаку можна спертися в цей непростий для всього світу час, а кому давно настав час подати соло. Можливо, найстійкіший знак зодіаку це ти?

5-е місце – Діва
Діви, яких усі недолюблюють за непоступливість, перед обличчям життєвих негараздів набувають незвичайної гнучкості всієї бабки. А що гнеться, як відомо, не ламається — ну до певної межі, перевіряти яку ми, втім, не рекомендуємо, якщо ви пам’ятаєте шкільний курс фізики та теорію пружності. Як тільки тиск на Діву ослабне, вона розігнеться назад, зі свистом та егегеєм. Може й по лобі потрапити.

4-е місце – Лев
Ледве не дотягли до трійки лідерів Леви, яким простіше відкусити власний хвіст, ніж рятувати перед труднощами. Хоча, звісно, близькі мають шанси застати Лева бігаючим по стелі з криками «Все пропало!», але він швидко візьме себе в руки. А заразом цих найближчих теж візьме.

3-е місце – Козеріг
Відкривають трійку лідерів Козероги — чудові люди, які з раннього дитинства роблять виключно те, що запланували, і лише в той час, коли запланували, тож Козерога простіше вбити, ніж, наприклад, вчасно посадити на горщик.

Власне кажучи, перед лицем життєвих негараздів Козерога поводиться так само: звіряються з планом. Там написано «Після обіду зануритися, намотувати соплі на кулак, опустити руки і віддатися на волю долі?» Ні, не написано. Отже, і не робимо. Запитання?

2-е місце – Овен
Ніщо не може зламати Овена, тому що Овен за бажання сам що хочеш зламає, включаючи державний лад, хребет того слона, на якому лежать черепахи, що тримають земну твердь, і навіть спадкову радянську часнодавку (хоча щодо останнього ми не впевнені, бо сила Овенів велика , Але все ж таки не безмежна). Тож у дні всіляких негараздів за Овенів можна сміливо ховатися.

1-е місце – Телець
Та-дамм! Почесне перше місце, золота медаль та електричка із страждальцями назустріч дістається Тельцям. Телець переживе будь-що, у тому числі нас, панікерів. Тому що в нього в запасі завжди є План (а також План Б на випадок провалу Плану), ключі від бункера з гречкою, тушонкою та серіальчиками і невичерпний запас спраги не просто жити, а жити добре навіть в умовах апокаліпсису.

Причому просто виживати Тельцю нудно, тож у результаті він вистоить ще й із вигодою для себе. Ну а чого час гаяти, правда? Уламки імперії знову ж таки лежать безхазяйні. Непорядок!

You cannot copy content of this page