Найточніший гороскоп на тиждень із 15 по 20 серпня за знаками зодіаку

Овен

Ваш позитивний період продовжується. Діяльний, проникливий і щедрий на нестандартні рішення очікується тиждень. І ще дуже енергійна — навіть надто, мабуть, надлишок енергії може стати причиною збудження та безсоння у вихідні. Але решта тижня чудова, свій максимум ви продемонструєте в четвер-п’ятницю.

Телець

Надзвичайно чутливий тиждень. У першій його половині ви можете почуватися дуже тяжко і пригнічено, настільки близько серця переживатиметься будь-яка подія. Потім стане легше, але тією чи іншою мірою це тло збережеться до вихідних. Також зараз не найкращий момент для покупок, ви можете буквально втрачати голову від речей і купувати їх, не враховуючи стан бюджету.

Близнюки

У середині наступного тижня ваш король Меркурій стане ретроградним. І якщо ви не хочете відкласти якісь важливі та потрібні справи на цілий місяць, то їм слід без залишку присвятити цей тиждень. Благо вона цілком підходить для звершень, ви зараз сповнені енергії, рішучі, та ще й на заздрість дотепні. Повний вперед!

Рак

Хочеться вірити, що ви не одержимі прагненням геростратової слави. У середу станеться молодик, при цьому обидва світила, з’єднуючись у знаку Лева, жорстко конфліктуватимуть з Ураном. Таке становище обіцяє вам запеклу жагу до успіху та визнання — буквально за будь-яку ціну. Давайте все ж таки спробуємо обійтися позитивними досягненнями. Найкращий для них день – п’ятниця.

Лев

Чим більше ви будете на тижні зайняті, тим краще. Астрологічний фон обіцяє вам підвищену нервозність, розвиненість та примхливість. Щоправда, вдалі імпровізації та дотепні жарти на такому тлі також можливі. Але шансів на сварки на рівному місці явно більше. Так ось, знайдіть досить важливі заняття, щоб поринути в них з головою – тоді на примхи не залишиться часу. А у вихідні можна й виринати.

Діва

Ваш минулий тиждень заслуговував на найприємніші слова. Так ось, нинішній практично ні в чому не поступається. А в чомусь, мабуть, і перевершує, енергії, як і раніше, багато, але тепер у вас більше шансів розпорядитися нею оптимальним чином. Це чудовий час для початку нових важливих проектів. Не відкладайте великих справ, сміливо беріться за них.

Терези

Утримайтеся від важливих справ та рішень у вівторок-середу. Ваші слова та вчинки будуть продиктовані емоціями. Загалом перша половина тижня – дуже емоційний період. Якщо вийде, частіше будьте в кіно, театрах, на концертах — приплив зовнішніх переживань допоможе вам збалансувати свої власні. Друга половина тижня спокійна, а найкращим періодом мають стати вихідні.

Скорпіон

Ваші зіркові впливи цього разу цілком узгоджуються з народними уявленнями про дні тижня. Понеділок, як відомо, день важкий, і він справді виглядає конфліктним та напруженим. Зате п’ятницю в народі люблять — і це найкращий для вас день тижня. Причому не лише для вечірніх веселощів, а й для продуктивної роботи протягом дня. А загалом зовсім непоганий тиждень.

Стрілець

Не втрачайте концентрацію. Вона сприяє тому, щоб забувати про свої обіцянки і обов’язки. Причому це стосується не тільки справ: наприклад, дана собі обіцянка дотримуватись суворої дієти зараз цілком може піти прахом. Словом, тримайте себе під контролем. Найкращий день – п’ятниця.

Козеріг

За винятком четверга — загальмованого і депресивного за емоційною картиною — весь тиждень виглядає порівняно сприятливим. Щоправда, події можуть розвиватися повільніше, ніж вам хотілося б. І тим більше не варто працювати у вихідні, щоб виконати тижневі плани, не відпочините і нічого не досягнете в роботі.

Водолій

Є на тижні два заняття, від яких вам точно краще б утриматися. Перше — з’ясування стосунків із начальством, а друге — експерименти із власною зовнішністю. Причому тягтиме вас і до того, і до іншого. Повірте, не варто, результати вас не потішать. Зрештою, у світі безліч інших справ, і для них тиждень якраз прекрасний. Особливо це стосується роботи із технікою.

Риби

Перша половина тижня є сприятливою, особливо понеділок, тому входити на тиждень потрібно без довгих передумов. Після середовища починається складний у емоційному відношенні період. Вам може коштувати величезні зусилля контролювати свої емоції. Краще не займатися тим часом нічим надто важливим. Пік напруженого впливу припаде на п’ятницю, потім полегшає.

You cannot copy content of this page