Найточніший гороскоп на тиждень з 25 вересня до 1 жовтня для всіх знаків зодіаку

Овен

Для ділової активності більш продуктивною є перша половина тижня. У цей період можуть бути досягнуті серйозні успіхи в роботі, переговорах та просуванні своїх проектів. З четверга з цим може бути складніше: є небезпека приймати невірні рішення і протиставляти себе оточуючим. На щастя, останнє не поширюється на близькі стосунки.

Телець

Могутній приплив енергії супроводжуватиме вас протягом усього тижня. Під її впливом цілком можна і досягти найвищих результатів, і наламати чимало дров. Постарайтеся обійтися без імпровізацій та спонтанних рішень та покупок, вони становитимуть найсерйознішу небезпеку. Якщо вдасться контролювати і діяти планомірно — чудовий тиждень.

Близнюки

Чудовий тиждень для тих, хто навчає та навчається, для студентів та педагогів, науковців, інженерів та винахідників. Інтелектуальна праця може і має зараз принести виняткові плоди. Лише у четвер слід пам’ятати про обережність та не приймати важливих рішень. Крім того, друга половина тижня відмінно підходить для покупки техніки та електроніки.

Рак

Аж до п’ятниці зірки сприятимуть вашим починанням. І хоча з взаємодією в колективі можливі труднощі, ви з індивідуальними зусиллями можете багато чого досягти. Але потім на вас чекають два непрості дні. Повний місяць у п’ятницю та опозиція Місяця до Марса в суботу можуть стати причиною неконтрольованих спалахів емоцій та сварок. Будь ласка, будьте обережнішими.

Лев

Понеділок, мабуть, найкращий для вас день всього тижня, тож почніть його з місця в кар’єрі. Після середовища активніше взаємодійте з колегами та партнерами, ваших сил може виявитися недостатньо для вирішення завдань, але разом ви впораєтеся. А на останній робочий день тижня постарайтеся нічого важливого не залишати: п’ятнична повня несе з собою капризи та необдумані кроки.

Діва

Якщо на порядку денному придбання нового комп’ютера, телевізора або мобільного телефону, то не чекайте потрібного тижня: більше не буває. Зараз ви зможете не тільки купити чудовий пристрій за адекватні гроші, але і з дивовижною легкістю освоїти найскладніші його функції. Втім, і в інших відносинах тиждень теж дуже вдалий.

Терези

Вам бажано обійтись без експериментів. Це стосується і роботи, і стосунків, і взагалі всього у світі. Зараз можна і навіть потрібно рухатися скільки завгодно швидко, але тільки зрозумілими і перевіреними — або хоча б прокладеними надійним навігатором — маршрутами. Звернувши з них, ви на повній швидкості уткнетеся в глухий кут, вибратися з якого може бути дуже непросто.

Скорпіон

Тиждень загалом сприятливий, але від запуску нових проектів краще відмовитися, навіть найуспішніший старт незабаром зміниться стагнацією і обернеться даремно витраченими силами. Тому є сенс зосередитись на починаннях, які вже набрали пристойного ходу. Найбільш вдалими днями виглядають понеділок та четвер, у суботу ж потрібно знизити навантаження та бути обережнішими.

Стрілець

Великі покупки, а також інвестиції та угоди в понеділок-вівторок навряд чи виявляться вдалими. Натомість до всіх наступних днів немає жодних претензій: на вас чекає позитивний період. Він чудово підійде для реалізації планів, які ви виношували. Також вдалими повинні виявитися ділові поїздки та публічні виступи, але швидше за все ж лекції та презентації, ніж концерти.

Козеріг

Ваш настрій на тижні буде, мабуть, дещо меланхолійним. Хорошими ліками від меланхолії можуть стати відвідування масових заходів — вистав, виставок, спортивних змагань. А візит туди разом із коханою людиною ще й допоможе зміцнити стосунки. У роботі тиждень нейтральний, якщо маєте займатися чимось важливим, то найбільші шанси на успіх — у четвер.

Водолій

Будьте дбайливішими у партнерських відносинах. Вони зараз навіть на тлі повного благополуччя можуть спалахувати конфлікти. Якщо таке станеться, уникайте будь-якої публічності — скарг у соціальних мережах, наприклад. Чим більше з’явиться тих, хто співчуває або засуджує, тим важче буде погасити пожежу. У роботі тиждень непоганий, але потребує граничної уваги у фінансових питаннях.

Риби

Не встиг Нептун відійти від конфлікту із Сонцем, а на горизонті вже маячить нове протистояння з Меркурієм. Тиждень не годиться для публічних виступів, переговорів та вирішення важливих питань. Та й загалом вам зараз варто більше слухати та менше говорити. І до речі, на продуктивності вашої роботи це позначиться сприятливим чином. Найкращі дні — четвер та п’ятниця.

You cannot copy content of this page