Найточніший і найповніший гороскоп на наступний тиждень 26 лютого – 3 березня за знаками зодіаку

Овен

Тримайтеся подалі від чужих грошей та не беріть кредитів. Ви самі не встигнете зрозуміти, куди всі ці кошти підуть, але вони зникнуть, а ваші зобов’язання залишаться. Та й із власними фінансами варто на тижні бути особливо обережними — є серйозний ризик необдуманих витрат. Поменше імпульсивності і більше дисципліни! Найкращі дні — вівторок та неділя.

Телець

Події тижня можуть розвиватися просто стрімко. Особливо це стосується романтичної галузі. Зараз можна встигнути за вуха закохатися, злетіти на вершини блаженства і розлучитися назавжди — і це за 6—7 днів. Якщо вас така перспектива не дуже влаштовує, то варто бути стриманішим і обережнішим у стосунках. Щодо справ, то для них найбільш сприятливі вівторок та середа.

Близнюки

Зменшіть активність. Захисник вашого знаку Меркурій перебуває у вигнанні, спалений Сонцем і з’єднується із Сатурном. Навіть будь-якого одного такого впливу вже вистачить, щоб обмежитись звичними та простими справами, а тут «букет» відразу з трьох. Найважливіші справи краще призначити на п’ятницю, а підняти настрій та тонус може вівторок і четвер.

Рак

Початок і кінець робочого тижня не надто вдалі. Зате з вівторка і по четвер включно на вас чекає надзвичайно позитивний період. І в роботі, і в особистих відносинах ви в ці дні маєте право розраховувати на найсерйозніші успіхи. Щодо вихідних, то їх слід провести активно, а субота ще й дуже гарна для догляду за собою, наприклад, для походу в спа або просто в лазню.

Лев

Вагомі успіхи може принести на тижні будь-яка інтелектуальна робота, але особливо наукова та педагогічна діяльність. Вас відрізнятимуть ясність, строгість і глибина думки та вміння доступною мовою пояснити навіть найскладніші матерії. У вихідні можлива підвищена емоційна збудливість. Намагайтеся обійтися без метушні, більше часу проводьте на свіжому повітрі.

Діва

Тиждень цілком гарний. Однак ваші очікування зараз можуть бути дещо завищеними. Намагайтеся стримати амбіції і задовольнятися тими результатами, яких досягнете. Спроба стрибнути вище голови, напевно, закінчиться невдачею. Найбільш виграшний період припадає на четвер та п’ятницю, вихідні непогано підійдуть для покупки техніки та електроніки.

Терези

На вас чекає яскравий і у певному сенсі авантюрний тиждень. І в першій його половині навіть починання, пов’язані з деякою часткою ризику, можуть принести успіх. Але з четверга ризики краще виключити і поводитися максимально дисципліновано та законослухняно. До речі, для експериментів із зовнішністю та різких змін іміджу цей період теж не годиться.

Скорпіон

Особисте життя тижня може відрізнятися надзвичайною інтенсивністю. На щастя, скоріше у позитивному плані. До справ слід віднестися дуже відповідально, ясно усвідомлюючи свої можливості. Є ризик приймати зобов’язання, виконати які виявиться вкрай непросто. Особлива обережність у цьому сенсі знадобиться у четвер та п’ятницю.

Стрілець

Тиждень добре підходить для переговорів, вирішення важливих питань із партнерами, начальством чи інвесторами, а також для звернень до офіційних інстанцій. Але при цьому необхідно постаратися утримати свій бурхливий темперамент. Справи та переговори зараз можуть бути довгими, а демонстрація нетерпіння та невдоволення ніяк не покращить ваших позицій.

Козеріг

Ви можете чудово проявити себе в ролі педагогів, наставників, та й взагалі будь-яких батьківських постатей. Ваші слова будуть вагомими і мудрими, а ваш авторитет — незаперечний. Відмінний момент для спілкування з дітьми та підлеглими. А ще, мабуть, для того, щоби підняти власну популярність: запуск свого блогу чи каналу — зовсім не позбавлена сенсу ідея.

Водолій

На вас чекає дуже енергійний, але й дуже напружений тиждень. Фізичні вправи, медитації, дихальні практики — вибирати вам, а можна використовувати все й одразу, головне — вміти регулювати цю напругу і давати йому позитивний вихід. У фінансових питаннях та любовних стосунках будьте дуже дбайливі: можливі необдумані та невдалі кроки.

Риби

Понеділок може виявитися нервовим і не найвдалішим днем. Але це лише виняток, бо решта тижня цілком сприятлива. Вона сприяє планомірній, методичній роботі. Також ви можете проявляти зараз особливу проникливість, що дозволить досягти успіху у вирішенні складних завдань. Найкращі для вас дні – п’ятниця та субота.

You cannot copy content of this page