Найточніший і повний гороскоп на тиждень 7 – 13 серпня 2023 року за знаками зодіаку

Овен

Прийміть вітання з черговим добрим тижнем. Насамперед він сприятливий для переговорів, а також для купівлі та освоєння техніки та електроніки. Крім того, вас відрізнятиме рішучість та нестандартність дій. Це не завжди веде до успіхів, але зірки явно прихильні до вас. Єдиний складний день — четвер, всі інші добрі.

Телець

Перша половина тижня – непростий період. Несподівані сварки з колегами та партнерами, збої техніки та необдумані витрати — головні каверзи, яких би добре уникнути. Четвер вже набагато позитивнішим буде, п’ятниця ж має стати найкращим днем тижня. Вихідні обіцяють бути дуже яскравими, але якщо ви у відпустці або плануєте виїзд на природу, не залишайтеся надто довго на одинці.

Близнюки

Зірки приготували вам енергійний тиждень. Він підійде для переговорів, навчання та укладання угод, у тому числі і дуже великих. Також зараз можуть бути успішно вирішені юридичні проблеми та питання, пов’язані із закордонними поїздками. Попередження лише одне, контролюйте енергію, її буде з надлишком. Щоденні фізичні навантаження дуже вітаються.

Рак

Початок тижня сприятливий з погляду справ та фінансів, але може виявитися напруженим у особистих відносинах. А з четверга ситуація стабілізується і навіть якщо ви встигнете наламати дров, то буде можливість виправити становище. Найкращі дні — понеділок і п’ятниця, а вихідні добре провести за роботою на своїй садовій ділянці.

Лев

Не варто призначати важливих справ на вівторок та середу. У ці дні ви можете переоцінювати свої можливості та поспішати з висновками. А якщо чесно, то ця тенденція збережеться протягом усього тижня, хоча й дещо втратить силу. Але, можливо, вам взагалі буде не до того, на тижні дуже велика ймовірність бурхливих романтичних захоплень.

Діва

Якщо за п’ятибальною шкалою, то ваш тиждень заслуговує на п’ятірку з плюсом. Хіба що в четвер вам варто бути обережнішими, щоб уникнути непотрібного поспіху і нікого не образити необережним словом. Всі інші дні чудові: енергія, гострота розуму, прихильність високопоставлених фігур – з таким набором якостей та впливів можна розраховувати на найсерйозніші успіхи.

Терези

Публічні виступи цього тижня мають виявитися надзвичайно яскравими. Відмінний момент для лекцій, презентацій, не кажучи вже про концерти. Щоправда, ви можете бути схильні до екстравагантності, і хоч публіка це любить, важливо не переходити межу розумного. А ось у тому, що стосується особистих стосунків, тиждень знову напружений, будьте уважні.

Скорпіон

Ваш знак і в принципі вважається одним з кращих для детективів, а вже на цьому тижні ваші детективні здібності будуть вищими за будь-які похвали. Спостережливість, проникливість та вміння знаходити приховані взаємозв’язки допоможуть розплутати найскладніші загадки. Хочеться вірити, що цей потенціал ви направите не лише перегляд детективних фільмів.

Стрілець

Зовсім непоганий тиждень. Щоправда, з начальством на всьому його протязі краще зустрічатися рідше, на його підтримку розраховувати не доводиться. Але ви і без його прихильності цілком обійдетесь. Енергії все ще море, а ваші інтелектуальні здібності зараз виходять на пік форми. Найкращі дні — середа та неділя.

Козеріг

Важливий трудовий тиждень. У роботі зараз можна досягти найпозитивніших результатів — у чому б ваша робота не була. Найбільш вдалими днями мають стати вівторок та субота, з труднощами доведеться зіткнутися у четвер. Намагайтеся, щоб ваші дії були добре продумані, а в ідеалі ретельно сплановані. Імпровізації навряд чи виявляться вдалими.

Водолій

Ваш знак – великий експериментатор, але цього тижня від експериментів дуже бажано утриматися. При цьому інтуїтивні прозріння та блискучі ідеї зараз не тільки можливі, а й вірогідні. Але з перевіркою їх на практиці варто зачекати на більш відповідний період. Поки що зосередьтеся на поточних справах і будьте обережнішими у фінансових питаннях.

Риби

Для наукової, творчої роботи або навчання важко придумати потрібний тиждень. Однак і дивовижними геніями ви зараз теж не будете — у вирішенні практичних питань дуже навіть можна досягти успіху. Насамперед у цьому плані — як, втім, і у всіх інших — сприятливі вівторок і середа. П’ятницю краще постаратися додати до вихідних, а самі вихідні присвятити коханим, і рідним для вас людям.

You cannot copy content of this page