Найвезучіші знаки зодіаку в китайському гороскопі

Найвезучіші знаки зодіаку в китайському гороскопі

Як би ми не намагалися, у цих знаків все одно все виходить краще та швидше, ніж у нас. А все завдяки підтримці Всесвіту.

Ці знаки східного гороскопу, з якими ми тебе зараз познайомимо, можуть не переживати про те, що фортуна їх покине, адже вони — найщасливіші з усіх 12 істот зодіакального кола. Швидше листай нижче та шукай себе серед щасливчиків.

Дракон

Думаємо, попадання цього знака до нашого списку цілком очікуване. Дракон — найвеличніша і наймогутніша істота у східній культурі, тому ті пустощі долі, які народилися під час його, так званого, правління благословенні пані Удачею.

Мавпа

Представники цього знака дуже часто стають душею компанії через їх рухливість, активність і життєрадісність. Дипломатами їх, звісно, не назвеш. Цьому заважає надмірна прямолінійність, чесність та невміння тримати свої думки у собі. Однак саме ці характеристики допомагають їм легко справлятися з проблемами — вони ніколи не маніпулюють людьми, що відразу відтинає потенційні конфлікти.

З ними всі хочуть дружити, адже вони завжди скажуть правду з приводу сукні, яка зовсім не фарбує їхню подругу. Це вміння ладити з людьми, а також їхня природна чарівність призводить до того, що де б не опинилися Мавпи, вони завжди можуть розраховувати на підтримку інших і приймати епізоди порятунку їхніми друзями за удачу.

Свиня

Цей знак дуже щирий, добрий і великодушний. Це, у свою чергу, подарувало їм довічний імунітет до бід та невдач. Тому завдяки своєму оптимістичному настрою вони завжди дуже швидко і безболісно виходять із важких ситуацій.

При цьому Свинки дуже стійкі, врівноважені та сумлінні хлопці, через що часто користуються розташуванням начальства, викладачів та всіх, хто трапляється їм на шляху. Вони без втрат грають в азартні ігри, купують лотерейні квитки та завжди здобувають перемогу в конкурсах, які різні блогери проводять у соцмережах.

Заздримо!

Пацюк

Щури – ті самі істоти, які викликають злість і захоплення одночасно. Якщо змішати ці два відчуття, вийде заздрість. І це справді про них. Вони мало коли прикладають титанічні зусилля, щоб досягти чогось.

Натомість їм допомагають успіх і здатність імпровізувати.

У Щур дуже високий рівень IQ, тому їм відкриваються всі двері, в які вони стукають. Більшість із них очікує блискуче майбутнє та величезний стан, якого вистачить навіть їхнім онукам. А все тому, що за що б вони не взялися, їм завжди щастить.

Кінь

«Посміхаємось і махаємо» — ось головний девіз у житті більшості представників цього знаку. І, як не дивно, саме він допомагає Конякам рухатися по життю легко та невимушено, отримуючи на кожному рубежі приємні сюрпризи.

Але навіть якщо на їхньому шляху все-таки виявиться якась перешкода, вони ні за що не зневірятимуться, а просто посміхнуться їй прямо в обличчя. За це їх і любить фортуна, яка допомагає коням добиватися популярності, якої вони так прагнуть.

You cannot copy content of this page