Найвірніші жінки за знаком Зодіаку. Вони кохають раз і на все життя

Вірність – це дуже рідкісна риса, особливо в сучасному світі. Різноманітність тепер цінується більше, ніж стабільність і відданість, тому знайти відповідного партнера – складне завдання.

Про те, які жінки за знаком Зодіаку найвірніші, читайте далі.

Діва

Вірність Діви є наслідком її моральних принципів. Будучи земним знаком, Діва відчуває потяг до протилежної статі частіше, ніж це дозволяють моральні закони, але терпляче стримує пориви і залишається вірною своєму обранцеві.

Діва також надзвичайно чесна у стосунках. Вона не дозволить собі зрадити, і щоб хтось зрадив їй. Того, хто наважився на зраду Діви, можна тільки пошкодувати: у неї неймовірно сильна інтуїція.

Зрадник буде негайно виявлений і знешкоджений. Наскільки віддана Діва, вона також мстива – тому будьте обережні.

Рак

Жінки-Раки дуже орієнтовані на сім’ю. І саме любов до ближнього, прихильність до людини є основою їхньої вірності.

Це жінки, які виходять заміж раз і назавжди, не розлучаються і залишаються вірними все життя. Вони бояться навіть подумати, що все розвалиться, що шлюб почне хитатися, тому стримуються, щоб не було спокуси вскочити в гречку.

Однак слід сказати, що будучи вкрай емоційно непостійними за знаком Зодіаку, жінки-Раки регулярно закохуються, а іноді таємно кохають когось із близьких і тривалий час.

Вони не дозволяють собі нікуди відхилятися, залишаються вірними дружинами, але ніжність часто спрямована не на чоловіка. Що ж, це рейтинг не найлюблячих, а найвідданіших – і тут жінки-Раки неперевершені.

Козеріг

Жінка-Козеріг – це оплот надійності та вірності. Але вірна вона не тому, що страшенно любить свого обранця (хоча буває і таке), а тому, що не хоче нічого змінювати, її і так все влаштовує.

Якщо у пари міцні стосунки, налагоджене життя та емоційна стабільність, їм ніколи не спаде на думку зрадити.

Жінка-Козеріг ставиться до стосунків і шлюбу як до успішного робочого проекту, а те, що вдається, неможливо зрушити з місця. До речі, зраду по відношенню до неї жінка-Козеріг сприймає без зайвих емоцій, але йде раз і назавжди.

You cannot copy content of this page