Життєві історії
Напередодні восьмого березня я займалася генеральним прибиранням. І знадобилися ж мені залізти в ганчірки, які зберігаються в шафі на балконі. Там я знайшла гарну оксамитову коробочку, в якій був прекрасний золотий ланцюжок. Тоді я аж стрибала від радості, адже я вирішила, що це мій подарунок на восьме березня. Я сховала ланцюжок на місце. А восьмого березня мене дійсно чекав сюрприз

Завжди заздрила тим жінкам, які вміють вертіти чоловіками. А ще тим, яким не лячно залишитися на самоті. Такі жінки завжди захоплювали мене. Горді, безстрашні, упевнені в собі. А ще, звичайно, вони дуже красиві. Не такі як всі. Я ж ніколи не була такою.

В юності мене спокійно можна було назвати сірою мишкою. Тиха, скромна і з самої звичайною зовнішністю. Коли я вступила до університету, то без пам’яті закохалася в старшокурсники. Він був високий, красивий. Більшість дівчат були в нього закохані. Я розуміла, що на таку сіру мишку, як я, він в житті не зверне уваги. Тому стала діяти рішуче. Зробила модну стрижку, змінила гардероб … І виявила, що ще не все втрачено, я дуже навіть нічого зовні. Потім я набралася сміливості і сама запросила на побачення принца своїх мрій. І він погодився.

Саме так зав’язалися мої стосунки з майбутнім чоловіком. І як би я не змінилася зовні, всередині я все одно залишалася такою ж сором’язливою і не впевненою в собі. І наявність красивого чоловіка тільки додавала мені комплексів. І ось, незважаючи на те, що ми з коханим вже дев’ять років в шлюбі, я все одно переймаюсь, що він вважатиме мене не досить гарною для себе і покине. І, як то кажуть, те чого ти боїшся, обов’язково здійсниться.

Напередодні восьмого березня я займалася генеральним прибиранням. І знадобилися ж мені залізти в ганчірки, які зберігаються в шафі на балконі. Зазвичай я туди не лізу, так, як шафа досить висока і я прошу чоловіка про допомогу. Напевно, на це мій чоловік і розраховував. Тому що в шафі я знайшла гарну оксамитову коробочку, в якій був прекрасний золотий ланцюжок. Тоді я аж стрибала від радості, адже я вирішила, що це мій подарунок на восьме березня. Я сховала ланцюжок на місце. А восьмого березня мене дійсно чекав сюрприз. Тільки аж ніяк не приємний. Коханий подарував мені міксер!

Описати своє розчарування я навряд чи зможу, але своєму чоловікові я тоді нічого не розповіла. Адже я така боягузка. Що якщо той ланцюжок він подарував іншій жінці і у нього є коханка? А якщо я скажу йому, що все знаю, і тоді він скаже, що хоче розлучитися? Ось така я безхарактерна.

Інша жінка, швидше за все прогнала б геть невірного чоловіка. А я дуже не хочу його втратити, так як сильно люблю. А якщо він вже планує, як піти від мене до неї? Якби вона не була дорога моєму чоловікові, то став би він дарувати такі дорогі подарунки? Я у відчаї. Сильна жінка точно б щось зробила. А що мені робити тепер? Запитати у чоловіка або ж краще мовчати від гріха подалі?

Передрук без гіперпосилання на hot-news.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page