Наприкінці місяця із 26 квітня відразу два представники зодіакального кола опиняться під захистом Меркурія

Ретроградний Меркурій помітно зіпсував життя деяких представників гороскопу. Люди зазнавали складнощів у спілкуванні з колегами та начальством, особисті стосунки теж залишали бажати кращого.

Представники зодіакального кола також могли відчувати фінансові складнощі, але це більше залежало від взаємодії Меркурія та Венери. Негативні аспекти притягували затримки виплат, помилки у фінансових звітах та активність шахраїв.

Заради справедливості, треба сказати, що блакитна планета погано впливала не на все зодіакальне коло. Деякі представники гороскопу встигли не лише оминути небезпеки, приготовлені Меркурієм, а й вибитися в лідери у кар’єрі або залагодити суперечки з другою половинкою.

Так серед щасливчиків опинилися Леви, Овни та Діви. Їм вдалося, незважаючи на активність ретро-Меркурія, завершити розпочате, розібратися з проблемами, а найвдаліші отримали підвищення або хоча б підготували ґрунт для кар’єрного ривка.

Але тепер пріоритети планети змінюються, до фаворитів небесного тіла увійшли зовсім інші знаки зодіаку. Отже, хто ж виявиться невразливим перед ударами долі з 26 квітня до кінця травня.

Близнюки

Не можна сказати, що люди цього знака сильно постраждали від зворотного руху Меркурія, але Близнюки могли відчувати якусь скутість. Справи начебто гальмувалися, причому не з вашої вини. Щоразу, коли представники цього знаку відчували наближення перемоги, ґрунт йшов з-під ніг.

Якийсь безглуздий збіг обставин позбавляв можливості розбагатіти та отримати перспективні проекти, щоб повною мірою розкрити свої таланти. Тепер усе змінилося, перед Рибами відчинені всі двері. Меркурій більше не випробовуватиме їх на міцність.

Ніщо не заважатиме домагатися задуманого та реалізовувати навіть найсміливіші ідеї. Єдина порада — дійте швидше, менше думайте над ризиками, поки успіх вам супроводжує, проблем боятися не варто.

Козеріг

Люди цього знаку люблять справляти враження на оточуючих. Тепер можна не боятися виділятися, вас не засуджуватимуть, навпаки, Козероги опинилися на білій смузі, коли лиха обходять стороною, а всі навколо намагаються вам допомогти. Зараз головне не злякати Фортуну своїми примхами.

Потрібно пам’ятати казку про золоту рибку і не бути тією старою, яка завжди скаржилася на життя. Нарешті Козероги можуть насолоджуватися життям. Витрачати гроші на власний розсуд і не боятися виснаження бюджету.

Вже зовсім скоро вас відзначать на роботі та довірять серйозний проект, який дозволить вирости та пробити фінансову стелю. Також Козероги будуть готові до серйозної розмови з другою половинкою, підходять до завершення сварки та конфлікти в особистих стосунках, тепер на людей цього знака чекає лише нескінченний період романтики.

You cannot copy content of this page