Народні прикмети: в який день потрібно забрати новорічну ялинку з дому

Вирішити таке складне питання допоможуть прикмети, традиції та звичаї

Багато родин прагнуть прикрасити свій дім святковими атрибутами ще до Святого Миколая, тобто до 19 грудня. Потім слідує зустріч Нового року, Різдво 7 січня та свято Хрещення Господнього 19 січня.

За народними прикметами ялинку треба прибирати якомога скоріше, оскільки вважається, що вона вбирає в себе негатив року, який минув і варто позбутися від неї якнайшвидше.

Деякі люди знімають іграшки відразу після 1 січня або 8 січня. Але є і народні прикмети, які говорять про те, що ялинкові іграшки пора знімати, наприклад, якщо з ялинки самі по собі падають іграшки – Всесвіт натякає на те, що від ялинки пора позбавлятися.

Якщо виходити з іншої точки зору, то новорічну ялинку слід протримати в домі не лише до свята Хрещення Господнього, а й ще 8 днів доки триває свято, тобто до 27 січня – дня віддання свята Богоявлення.

Після цього, зимові свята вважаються завершеними та новорічні прикраси слід скласти на зберігання до наступного Нового року.

Однак необхідно пам’ятати, що це лише рекомендації. Якщо ваша новорічна ялинка стала непридатною і почала обсипатися, то її слід розібрати раніше.

А ось по фен-шую новорічну ялинку потрібно прибирати не раніше, ніж настане китайський Новий рік. Жива ялинка з кінця грудня не витримає, а ось штучна – запросто.

При цьому тим кому шкода розлучатися зі святковим настроєм, необхідно пам’ятати, що весна вже не за горами і незабаром на зміну зимовим святам прийдуть не менш яскраві, весняні свята.

You cannot copy content of this page