Життєві історії
Нас запросили на гостину. Посиділи дуже і дуже добре, принесли дорогий подарунок господарям. Але коли повертались додому отримали не надто приємне повідомлення. Виявляється ми ще й грошей винні тим хто нас запросив залишились

Ця історія з нами трапилася близько шести років тому, але нам досі з чоловіком смішно, коли ми її згадуємо.

На той момент ми тільки переїхали в цей район столиці, де проживаємо і зараз. А тоді ми нікого ще не знали там. Я очікувала дитину і в жіночій консультації познайомилася з іншого дівчиною, яка була приблизно на такому ж терміні. Ми швидко знайшли спільну мову, обмінялися номерами і після частенько ходили разом по магазинах або прогулятися в парк. Вона з чоловіком теж тільки нещодавно переїхала в цей район і у них підходив до кінця ремонт у квартирі.

Приблизно через два місяці знайома покликала мене з чоловіком на новосілля, показати свіжий ремонт. Ми купили в подарунок скатертину, яка коштувала більше ніж півтори тисячі гривень, хороший чай і ще торт. Ну а що ще потрібно брати на новосілля?

Вони ж нічого не готували. А просто замовили суші, кілька піц, купили напої і фрукти. Крім нас, на новосіллі була присутня ще одна пара, я зрозуміла, що це була сестра знайомої і її чоловік. Посиділи ми тоді добре, багато сміялися, говорили про майбутнє поповнення в наших сім’ях і на інші теми про дітей. Знайома показала, який інтер’єр вони обрали для дитячої, яке купили ліжечко.

Через 2-3 години ми попрощалися і відправилися додому, оскільки я вже втомилася. Не встигли ми дійти до нашої квартири, як від знайомої прийшло повідомлення. Там було написано приблизно наступне:

— Спасибі, що ви змогли прийти. Ми сподіваємося, що будемо так збиратися частіше. Порахували стіл. З кожної родини по сімсот гривень. Ось номер картки.

Моє здивування тоді не передати словами. Гаразд, якби вони сказали, що давайте скинемося на стіл всі разом, але таких обговорень не було. А тут покликали в гості, взяли з радістю наші подарунки, а після пред’явили рахунок за те, що ми з’їли.

Мені хотілося написати у відповідь знайомої, щоб вона перевела половину суми за подарунок, вийшло б більше, проте чоловік сказав, що не потрібно цього робити. Ми їм перевели гроші, але після цього більше не підтримували зв’язку. Хоча знайома мені ще довго писала, кликала погуляти, то знову до них в гості. Ага! Уже!

Передрук без гіперпосилання на hot-news.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page