Україна
“Наша сім’я знову разом. Назавжди”: дружина Віктора Павлика показала шанувальникам щемливу зустріч із чоловіком після 2 місяців розлуки

“Наша сім’я знову разом. Назавжди”: дружина Віктора Павлика показала шанувальникам щемливу зустріч із чоловіком після 2 місяців розлуки.

Сім’я була змушена жити окремо через війну.

Катерина Репяхова з маленьким сином два місяці жила у сестри в Ізраїлі, куди тікала від війни. Віктор Павлик увесь цей час був в Україні та підтримував наших бійців своєю творчістю. І ось, нарешті сім’я возз’єдналася.

Дружина артиста показала в Instagram, якою була їхня зустріч після двомісячної розлуки. Вона пройшла у Німеччині, звідти сім’я полетить в Україну. “2 місяці розлуки та наша сім’я знову разом. Назавжди”, – написала Катерина.

Репяхова також показала радісного Мішу, який розплився в посмішці побачивши тата, а також розповіла, як минув переліт.

“Переліт був відносно спокійним. Але на паспортному контролі в Німеччині з нами хлопець спілкувався не дуже гарно. Нам реально “щастить” з мамою на таких. В подробиці вдаватися не буду. Але він не вірив, що ми повертаємось в Україну у війну. Думав, що приїхали жити в Німеччину з Ізраїлю”, – розповіла Катя в Instagram-історіях.

Дружина Віктора Павлика Катерина Репяхова після початку повномасштабного вторгнення РФ жила на заході України, через місяць вона вирішила виїхати із країни разом із сином. Блогер вирушила до Ізраїлю, де мешкає її рідна сестра. Під час перельоту дружина артиста зіткнулася з неприємностями, про які докладно розповіла згодом.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Катя Павлік (Репяхова) (@repyahovakate)

Фото – скріншот з інстаграму

You cannot copy content of this page