Украина
Наші жінки — найкращі. І нехай всі про це знають!

Моя дочка Ганнуся вчиться у Відні і пішла на вечірні курси німецької мови.

Публіка там зібралася досить строката — французи, іспанці, італійці і навіть американець, який мав необережність закохатися в австрійку і будує райдужні плани спільного життя. На черговому занятті розбирали вони тему «мій день».

Настала черга моєї дочки. Вона встала і простодушно розповіла, що кожен день прокидається, приводить себе в порядок і будить свого обранця. Поки той хлюпається у ванній, вона готує сніданок, після якого швиденько прибирається і разом з коханим виходить з дому до університету.

Після занять вона йде на роботу, а ввечері по дорозі додому заходить в магазин, купує продукти, прибирає, готує обід і чекає свого милого. Коли той приходить, вони разом обідають і готуються до завтрашніх занять, відпочивають, читають, грають на комп’ютері або йдуть гуляти чи в кіно.

Потім повертаються, і вона ще встигає попрасувати йому костюм і сорочку, поки миленький готується до сну.
Закінчивши виступ, Анечка зрозуміла, що сказала щось не те.

В аудиторії стояла мертва тиша, і тільки її італійська подружка з надією запитала: — Ти ж все це придумала, так? — А навіщо, — відмахнулася дочка, — розповіла, як є!

І в цей момент вона зрозуміла, що її нехитра розповідь потрясла всіх змучених емансипацією чоловіків до мозку кісток, і навіть нещасний американець нарешті прозрів, що вибрав не найкращий варіант.

Популярність українських дівчат на курсах різко зросла.

facebook