Наслідки Молодика в березні відчують на собі відразу кілька представників гороскопу

Нічне світило переродилося 10 числа у знаку Риб і не на жарт розбушувалося. Під негативним впливом минулого Місяця опиняться з 13 березня одразу троє представників гороскопу.

Ці люди спочатку відчуватимуть напруженість, суєта ні до чого доброго не приведе, хтось навіть фізично може передбачати появи швидких неприємностей.

Але справжній удар ці знаки зодіаку отримають, коли усвідомлюють, що зробили купу помилок і тепер не знають, за що хапатися: виправляти старі чи готуватися до складних нових проектів, щоб перекрити минулі невдачі.

Рак

Люди цього знака відчують величезний приплив натхнення. Але що тут поганого, запитайте ви. Насправді вплив Нептуна на нічне світило затуманює розум. Раки неправильно розставляють пріоритети та пропускають вдалий момент у роботі або з фінансами. Особисте життя може постраждати.

Адже люди цього знака будуть зайняті самореалізацією, часу на другу половинку зовсім не залишиться. Єдиний вихід уникнути великих неприємностей, але не змінити собі спробувати знайти гармонію, бути чуйним і не концентруватися на якійсь одній проблемі.

Лев

Занепад сил наздожене Левів. Люди цього знака — саме ті, хто на собі відчув негативний вплив Молодика. Фізична активність може лише посилити напруженість. Навіть після невеликого тренування Левам доведеться довго збиратися з думками, щоб почати працювати.

Намагайтеся правильно розподіляти сили, краще взагалі відмовитися від спорту, харчуйтеся правильно, не переїдайте, а також вчасно лягайте спати. За найменшого нездужання звертайтеся за допомогою, будьте уважні до сигналів від свого організму.

Козеріг

Козерогам завжди непросто даються будь-які активності від Місяця. Цього разу їх Молодик випробує на стресостійкість. Представники сузір’я ризикують посваритися з коханою людиною, потрапити в немилість до боса та зіпсувати репутацію у колективі. Дивно, як це встигнуть Козероги в такий короткий проміжок часу з 13 по 15 березня.

Людям цього знака потрібно «прокачати» самовладання, а краще відразу попередити оточуючих, що ви зараз не в дусі і краще до вас не звертатися через дрібниці. Ще чудовий метод зберегти своє обличчя – піти в роботу, але тільки не розглядайте командні проекти, подумайте, як ви можете проявити себе самотужки.

You cannot copy content of this page