Наслідки сонячного затемнення: як підготуватись до неминучих змін 8 квітня

Квітень буде одним із найнапруженіших місяців у 2024 році. Багато хто тільки почав звикати до ретроградності Меркурія, а Всесвіт уже підкидає чергову «проблему» — повне сонячне затемнення 8 квітня.

З одного боку, цю астрологічну подію можна розцінювати, як тривожну ознаку неминучих змін у кожній сфері життя, але з іншого, за допомогою затемнення люди зможуть позбутися всього зайвого, що гальмувало їхнє фінансове та кар’єрне зростання.

І затемнення, і активність Меркурія проходять в тому самому знаку Овна. Це підтримує рішучих та активних людей. Найчастіше астрологічні події, що відбулися в Овні, пророкують початок чогось значущого. Тільки ці зміни відбуваються з приголомшливою швидкістю. Люди не встигають стежити за подіями, їх накривають емоції, починається паніка і немає бажання щось робити.

Щоб мінімізувати негативні наслідки затемнення, треба вже почати жити на повну потужність. Не шкодуйте себе, набирайте обертів у всіх сферах життя, де, на вашу думку, потрібні зміни.

Якщо хочете прокачати роботу, то беріться за кожен проект. Якщо більше хвилюють фінанси, починайте накопичувати, продумуйте як можна збільшити дохід, шукайте новий заробіток. Також не варто забувати про особисте життя.

Самотні представники гороскопу перед рідкісною астрологічною подією можуть бути активнішими з протилежною статтю, не боятися виявляти ініціативу, щоб швидше знайти взаємність.

Але треба пам’ятати, що ретроградність Меркурія дається взнаки, а в затемнення зростає ймовірність конфліктних ситуацій. Декілька разів подумайте, а потім уже скажіть. Намагайтеся правильно підбирати тон розмови, будь-яка претензія може бути сприйнята негативно і може спричинити грандіозну сварку.

Також 8 квітня закриває коридор затемнень, а отже, ви можете трохи видихнути та підбити підсумки останніх трьох тижнів. Якщо ви не пам’ятаєте жодної фатальної події за останні дні, то ваші дії правильні і не варто боятися сонячного затемнення, навпаки, використовуйте цей період як старт у нове безбідне життя.

Зі всього гороскопу можна виділити кілька знаків зодіаку, які найменше постраждають від астрологічної події.

Овен

Представники сузір’я люблять проблеми, тому вплив затемнення вони сприймають як виклик. Овнам навіть цікаво перевірити свої сили, а з таким настроєм нічого не страшно, ці люди у будь-якому разі виходять переможцями.

Лев

Ще один представник вогненної стихії, який меншою мірою відчує вплив затемнення. Все через те, що Леви — майстерні оратори та майстерно можуть підлаштовуватися під запропоновані обставини. Леви обійдуть усі гострі кути і уникнуть конфліктів. Вони просто розгорнуть проблеми на свою користь і використовують будь-яку можливість жити багатшими та щасливішими.

Риби

Риби — один із найчутливіших представників гороскопу, але цього разу вони керуватимуться інтуїцією, а не логікою, і через це зможуть уникнути більшості проблем. Позитивний настрій допоможе просто не помітити неприємностей, а креативність мислення дозволить проявити себе по максимуму і отримати нову посаду або велику грошову винагороду.

You cannot copy content of this page