Настане «чорна смуга»: знаки зодіаку, яким доведеться нелегко у квітні 2023 року

Діва

Як правило, твоє самопочуття – це відображення того, як ти обробляєш і структуруєш все неорганізоване і нестабільне або іншим чином, що виходить з-під вашого контролю. Коли у твоїй роботі виникають проблеми, стресу стає занадто багато, то ти можеш реально відчути себе погано. У квітні 2023 року тобі потрібно уважно стежити за своїм самопочуттям: випробовувати на міцність його не раз і не два.

Риби

Подібно до губки, що вбирає чужі почуття, ти можеш швидко виснажити свої ресурси, якщо не триматимеш емпатію на короткому повідку. Цього місяця зрозумієш, що вийшов чи ийшла за межі можливостей, якщо в тебе виникне відчуття: «Я не знаю, де проходить межа між мною та цією іншою людиною». У квітні 2023 року велика можливість розчинитись у чужих проблемах. Піклуйся про себе більше, не перекладай на себе всю відповідальність за помилки інших.

Лев

Твоя особистість та его тісно пов’язані з твоїм емоційним станом. А це означає, що будь-яка загроза твоєї репутації — вірне джерело проблем. Більше того, проблеми часто породжують почуття невпевненості у собі. Саме з ним ти і зіткнешся у квітні 2023 року. Ти можеш засумніватись у своїй цінності і шукатимеш її підтвердження у всьому та всіх. Постарайся направити цю енергію у позитивне русло, інакше є ризик зовсім піти у себе.

You cannot copy content of this page