Наступає кульбіт Плутона: знаки зодіаку, на які чекає переломний період з 5 травня

У цей період Плутон остаточно влаштовується в ретроградності і почне змінювати долі людей. Його неправильний рух триватиме до 12 жовтня, але до початку вересня ця планета буде особливо суворою, оскільки знаходиться у бунтівному сузір’ї Водолія. Тільки після 3 вересня він перейде в Козерога, а значить, представники гороскопу зможуть видихнути і більше не чекати каверзи від долі.

Плутон відповідає за відродження та крах надій, різкі та часто неприємні зміни, а також за таємні бажання. Іноді астрологи нагнітають і стверджують, що Плутон не здатний принести нічого доброго в життя знаків зодіаку, але це не так.

По-перше, небесне тіло впливає лише на певних представників сузір’їв, а отже, боятись усім безглуздо. По-друге, планеті властиво вибирати фаворитів, а значить, поки решта змушена отримувати випробовування долі, хтось зможе збагатитися і почати життя з чистого аркуша.

Сьогодні поговоримо про другу категорію: хто ж опинився в улюбленцях у «темної» планети і стоїть на порозі відродження з попелу. Трансформація цих людей пройде м’яко, зміни торкнуться їхньої свідомості, а отже, люди отримають інструмент, за допомогою якого зможуть покращити своє життя, але потрібно підготуватися до тривалої роботи. Плутон не з тих планет, яка змінює долі за помахом чарівної палички.

Лев

Леви вже почали відчувати, що зміни ось-ось настануть. Люди цього знака раптом усвідомлюють, що невдоволені тим стабільним результатом, який раніше їм здавався прийнятним. Левам потрібно працювати тільки із задоволенням, так вони зможуть розкрити свої таланти по максимуму. Але представникам сузір’я потрібно змиритися з тим, що колись доведеться йти на поступки або зважати на думку інших. Левам варто трохи притримати гордість і частіше прислухатися до порад знаючих людей.

Стрілець

Стрільці втомилися від суспільства. У період ретроградності Плутона їм потрібно проводити більше часу у пізнанні внутрішнього світу. Людей цього знака чужа думка, навпаки, лише збиватиме у поставленій меті. Стрільцям важливо прокачувати свою інтуїцію. А ось амбіції варто підживлювати, адже Стрільці можуть отримати підвищення або змінити роботу, яка виявиться більш перспективною.

Водолій

Поки для інших перебування Плутона в цьому сузір’ї виявиться згубним, Водолії зможуть виправити деякі процеси. Насамперед зміни торкнуться особистого життя. Закінчиться сварка, чекає низка нових знайомств. Але й розрив зв’язку також можливий, проте Водолії відчуватимуть звільнення від тягарів. Свобода надихне реалізацію старих планів. Всі тривоги та старі образи відійдуть у минуле, Водоліям буде легше жити у всіх сферах.

You cannot copy content of this page