Без рубрики
Названо п’ять головних продуктів для відмінного інтиму

Тільки для дорослих

До категорії афродизіаків відноситься не тільки шоколад. Експерти назвали 5 продуктів харчування, які можна вживати для поліпшення якості сексуального життя, передає MedikForum.

  1. Мелені насіння льону. Цей суперпродукт відомий своїми антиоксидантними властивостями і здатністю збільшувати приплив крові до області тазу, де і розташовані статеві органи. Насіння льону містять лігнано — естрогеноподібні хімічні речовини, що володіють противірусною, антибактеріальною і протиракову впливом. Також вони є відмінним джерелом жирних кислот Омега-3.
  2. Устриці. Один з найпопулярніших афродизіаків в історії. Устриці багаті цинком — ключовим мінералом для підвищення якості сексуального життя. Справа в тому, що цинк допомагає організму виробляти тестостерон — гормон, пов’язаний з сексуальним бажанням. Він також необхідний для синтезу щитовидних гормонів, потрібних для отримання додаткової енергії.
  3. Гарбузове насіння. Подібно устриць гарбузове насіння наповнені цинком. Але також вони є відмінним джерелом магнію. Мають антиоксидантну, протигіпертонічні і кардіозахисною впливом — все це дуже важливо для нормального сексуального життя. Також в насінні гарбуза безліч жирних кислот Омега-3.
  4. Семена граната. Вони насичені поліфенолами, які пов’язані зі зниженням ризику гіпертонії, хвороб серця та інсультів. Також насіння граната розслаблюють кровоносні судини і забезпечують кращий приплив крові до мозку і серця. А якщо поліфеноли краще постачають кров’ю ці органи, то чому вони не можуть точно також наповнювати кров’ю і нижню частину тулуба, де розташовані геніталії?
  5. Авокадо. Почнемо з забавного факту, про який ви, напевно, не знаєте. Авокадо мовою ацтеків означає «яєчко». Але це дійсно корисний для яєчок продукт, оскільки він містить вітамін Е. Ключовий антиоксидант, який розширює кровоносні судини і знижує ризик серцево-судинних хвороб. Ну а яєчок він надає послугу, зменшуючи рівень пошкоджень ДНК сперматозоїдів.

джерело

facebook