“Не бійтеся бід”: астрологи розповіли, кого із знаків зодіаку у березні “захищають” зірки

Хто може провести другу половину місяця без турбот та переживань?

Астрологи у своєму прогнозі виділяють трьох представників зодіакального кола, яких у другій половині березня осяє успіх і всюдесуще везіння.

Кого сам Всесвіт “убереже” від негараздів на початку весни цього року?

Овен

Для представників першого знаку зодіакального кола останні тижні березня обіцяють бути сприятливими — у цей період будь-яку справу можна буде виконати без зайвих зусиль, а труднощі відступлять убік. Навесні Всесвіт підготував Овнам подарунки – нові успіхи та фінансові досягнення.

Телець

У березні Тельцям варто очікувати великих змін на роботі, фінансових справах та особистих стосунках. Зірки відкривають першого місяця весни перед представниками цього знаку зодіаку нові дороги до успіху. Подальший розвиток подій вже залежатиме від старань самих Тельців: чи будуть вони активними, чи залишаться чекати з моря погоди.

Близнюки

Близнюкам у березні може підкоритися нова кар’єрна висота. Нові досягнення можуть вплинути на життя представників цього знаку зодіаку. Окрім успіхів у справах, зірки обіцяють Близнюкам зміни у стосунках із коханими. Нові плани та цілі будуть Близнюкам до снаги — їхнім недоброзичливцям залишиться лише заздрити.

You cannot copy content of this page