Життєві історії
Не даруйте втомленій жінці квітів! Серйозно, квіти гарні, якщо є ресурс ними порадіти. А ще дарувальнику важливо отримати відповідну реакцію. «Ох, як мило, це мої улюблені!» і ось це от все

А у втомленої жінки іноді немає навіть цього ресурсу. Той, хто дарує щиро дивується, чого це вона гримасу корчить, я ж старався. А гримаса корчиться, тому що ці квіти потрібно підрізати, в вазу поставити і досить емоційно висловити подяку і захоплення. А сили на це немає.

Хочете порадувати втомлену жінку? Купіть їй їжі. Або приготуйте, тільки самі потім приберіть на кухні. Або замовте доставку. Однією з найромантичніших фраз, яку я коли-небудь чула, було прохання надіслати фото. Не моє, а мого холодильника. Тому що «я ж знаю, що ти сьогодні напевно не їла нормально, а у тебе в холодильнику зазвичай порожньо. Якщо це так, то просто покажи фото, я завезу що треба». Без квітів і серенад, зауважте. Замовте для втомленої жінки бригаду прибиральників. Щоб вона могла просто нічого не робити, поки в домі стає чисто. Повірте, це справжнє диво для жінки, чиста магія.

У родині конфлікт. Чоловік скаржиться, що подарував дружині комплект мереживний. Розкішний і дорогий, а вона в сльози. Зовсім очманіла, не цінує увагу, не йде на контакт. А дружина пояснює, що третій тиждень не може на манікюр і педикюр вирватися, бо чоловік з дітьми посидіти відмовляється, втомився і вічно зайнятий. І цей подарунок як насмішка для неї. «Я остаточно змучена, а ще повинна вбратися тепер і для нього концерт влаштувати?»

Чоловік приходить додому з тортом, приємний вечір, романтика. А вона злиться. Тому що перед тим, як сісти за торт, їй треба перепрасувати білизну, помити посуд, зробити заготовки для сніданку, помити і укласти дітей. І поки чоловік сидить на кухні і чекає, вона носиться в режимі електровіника. І коли після цього марафону і декількох прохань зробити хоч щось жінка йде спати, чоловік почувається ображеним. Він намагався, він хотів проявити увагу.

І ось в цьому вся штука. Коли ми хочемо зробити комусь приємно, ми дійсно стараємося для цієї людини? Якщо так, то важливо враховувати потреби цієї людини. Що важливо для неї? Відпочинок, дві години тиші, вихід кудись на самоті або просто зняти частину головняка з цієї людини? Ось це і буде те, що допоможе зробити йому (їй) приємно.

А якщо я хочу просто зробити те, що хочу, то це я кому хочу зробити добре? І якщо чесно, то, може, все-таки собі? Хочу показати себе, який (яка) я молодець, на які жести я здатний (здатна). Як ось я так вирішив (вирішила) зігнутися, щоб показати себе, який (яка) я уважний (уважна). І важливо мати іноді чесність визнати, що ні грама уваги тут до другої персони немає. А є тільки бажання отримати для себе визнання, емоційне погладжування і «благодарочку».

Чоловіки часто скаржаться, що сучасні жінки емансиповані і вимогливі. І що чим же її тоді здивувати? Так, не працюють стандарти. Не підійде вже черговий букет.

Автор – Aнна Пpoсветoва.

Фото ілюстративне.

You cannot copy content of this page