Не найкращі чоловіки за знаком зодіаку: 100 разів подумайте, перш ніж говорити «так»

Є знаки зодіаку з такими складними рисами характеру, що нормально з ними не вжитися дуже непросто. Хтось надто вимогливий, хтось замкнутий, а хтось ставить роботу на перше місце. Чи не з кожною людиною, на думку астрологів, можна зберегти щасливий шлюб. Ідеальними чоловіками такі чоловіки навряд чи зможуть стати.

Скорпіони

Представники цього знаку зодіаку дуже люблять зберігати секрети, вони не можуть повністю розкритися перед своєю обраницею та почати їй довіряти. Навіть якщо вам здається, що ваші стосунки ідеальні, і він відкритий, як чистий лист, найімовірніше, щось він все-таки приховує.

Ці чоловіки схильні до маніпуляцій — вони дуже хитрі, і водночас чудово розуміють людей. Скорпіони запросто можуть переконати вас у чому завгодно перестати спілкуватися зі своїми друзями, наприклад. Або покинути улюблене хобі, бо воно йому не подобається. Критика і причіпки з боку такого чоловіка можуть вас довести до емоційного зриву.

Представники цього знаку пам’ятають усе — і добре, і погане. Шанс того, що вони щось забудуть, мінімальний. Якщо ви якось його зачепите — він почне мститись. Коли Скорпіони ображаються, їхня перша реакція — гнів. А у сліпій люті такі люди можуть зайти далеко.

Овни

Не секрет, що основна негативна риса такого подружжя — упертість. Своя думка для них — найважливіша і головна, а решта потерплять і поступляться своїми бажаннями. Такі чоловіки рідко змінюються.

Готуйтеся — вони можуть конкурувати з вами з приводу і без. Постійне суперництво рано чи пізно зіпсує ваші стосунки, почнуться постійні чвари та скандали. Справа в тому, що за ними стоїть невпевненість у собі та своїх силах, їм вічно потрібно довести комусь, що вони здатні на фантастичні результати. І через низьку самооцінку готуйтеся до постійної ревнощів.

Ці чоловіки дуже запальні, їх може привести в сліпу лють будь-яка емоція. Їм байдуже на кого викидати негатив — на підлеглого на роботі чи на кохану жінку. Звичайно, з цією поведінкою можна боротися – зазвичай вони заспокоюються, отримавши підтримку, але раз на раз не доводиться.

Раки

Представники цього знаку зодіаку – страшні власники. Хто тобі пише, куди зібралася, чому не відповідала півгодини на повідомлення? Ці фрази стануть постійними супутниками у ваших стосунках. Вони теж відчувають невпевненість у своїй мужності, тому можуть дошкуляти вам постійними докорами та питаннями.

Раки максимально непередбачувані і мінливі, вони мають складний характер. Сьогодні чоловік веселий і радісний, а завтра він перетворюється на дратівливу і примхливу дитину, якій все не так і все не те. Більшості жінок дуже складно вгадати, що у їхнього коханого чоловіка в голові.

Ці люди – природжені песимісти. Вони відразу починають накручувати собі найнегативніші варіанти вирішення будь-якої проблеми. Їм дуже боляче стикатися з невдачами, тому вони люблять одразу підготувати себе до неї, навіть якщо вона ще не сталася. А коли в Раків з’являється такий апатичний настрій, вони схильні відмовлятися від спілкування та ізолювати себе навіть від близьких.

Водолії

Ці чоловіки є справжніми індивідуалістами, їм постійно потрібно почуватися вільними від усього — від соціальних норм, бажань та обов’язків. Іноді вони можуть різко зірватись в інше місто, щоб відпочити від рутини або різко розірвати стосунки, бо перестають відчувати волю. Дуже часто до простих спроб влаштувати побут вони відчувають зневагу.

Ці люди надто самовпевнені у собі, іноді навіть зайве. Вони вважають, що в них найкращі ідеї, бо інакше просто не може бути — вони ж генії думки. Ця впертість робить їх добрими лідерами в колі друзів і колег, але псує їх у плані чоловіків.

Представники цього знаку – справжні мрійники. З одного боку, їхні ідеї оригінальні та сповнені фантастики, що відкриває їм великий простір для творчості. З іншого боку, іноді він витає у хмарах і зовсім не занурюється в те, що ви йому кажете. Це дуже стомлююча звичка, бо з такими людьми дуже складно встановити глибокий зв’язок.

Якщо ви знайшли свою кохану людину в цьому списку, то не поспішайте засмучуватися. Усе це загальні поняття, з урахуванням зроблених висновків інших людей. Справжнє кохання перемагає всі негаразди, і це — найголовніший фактор, на який потрібно орієнтуватися.

You cannot copy content of this page