Не пропустіть свою долю: любовний гороскоп на липень 2023 року для кожного знака зодіаку

Не пропустіть свою долю: любовний гороскоп на липень 2023 року для кожного знака зодіаку

Липневий супермісячний рух Марса, Меркурія і ретро Венери вплинуть на романтичну сферу.

Які зміни відбудуться у любовному гороскопі?

Який любовний гороскоп на липень для Овна?

Щоб налагодити стосунки, зосередьтеся на партнері. Розмова начистоту, спільний відпочинок та плани зміцнять зв’язок. Для вільних Овнів настане період романтичних пригод. Щирість та відкритість допоможуть знайти людину для тривалих стосунків.

Що чекає у коханні Тельця у липні?

Липень спокушає новими романами. Зосередьтеся на спільних справах з партнером і рідше проводьте час нарізно, якщо одружені. Вільні Тельці вступлять у зв’язок без зобов’язань. З 22 липня Венера поверне у зворотний рух. Велика можливість возз’єднання з колишніми партнерами. Постарайтеся не залучатися до сумнівних історій, щоб не рвати душу і не шкодувати про вчинене.

Який прогноз на кохання для Близнюків у липні?

Ті, хто вже в парі, вирушать на відпочинок, де багато хто зважиться на пропозицію руки та серця. Ділові поїздки принесуть романтичне знайомство, не бійтеся службових романів. Вони можуть скінчитися шлюбом.

Який прогноз у коханні на липень 2023 року для Раку?

Раки в липні встигнуть попрацювати, відпочити та закохатися. Велика ймовірність, що це станеться дорогою на роботу, на діловій вечері або при оформленні угоди з привабливим клієнтом. Щоб не порушити етикет, ходіть на побачення поза робочим часом. Ті, хто давно у парі, наважаться на спільні проекти, включаючи народження дітей, спільну купівлю нерухомості чи відкриття бізнесу.

Любовний гороскоп на липень для Лева

Перехід Меркурія на знак Лева 11 липня підвищить інтерес до всіх народжених під п’ятим знаком зодіаку.

Купаючись у увазі, не забувайте про здоровий глузд, обирайте партнера не за словами, а за діями та вчинками.

Який любовний гороскоп на липень для Лева?

Нові знайомства позитивно позначаться на якості та рівні життя. Більше уваги вимагатимуть близькі родичі та діти. Не перетворюйтесь на жилетку, але й не відштовхуйте їх, надайте посильну допомогу. У другій половині липня Леви зустрінуть кохання. Чи переросте це в серйозний зв’язок, покаже час.

Що чекає на Діву в коханні в липні 2023?

Перехід Марса до Діви з 10 липня змістить фокус уваги на сферу роботи та самореалізації. Відносини страждатимуть, якщо не приділяти партнерові достатньо уваги. Якщо планували сімейні свята та заходи, контролюйте процес особисто, тоді все пройде успішно. З 28 липня до Марса приєднається Меркурій. Це гарний час, щоб проаналізувати ситуацію в коханні та виправити помилки. Миріться з партнером, якщо бачите спільне майбутнє, розлучайтеся, якщо немає єдності цілей. Вільні Діви зустрінуть людину для серйозних стосунків.

Гороскоп кохання на липень для Терезів

Терези, народжені наприкінці вересня, зустрінуть у липні кохання всього життя. Знайомства, що виникли у першій та другій декаді місяця, мають гарну перспективу.

Що чекає Терези в коханні в липні 2023?

Ретроградна Венера у Леві з 22 липня поверне партнерів із минулого. Якщо почуття не згасли, дайте їм шанс обговорити причини розриву, щоб уникнути повторень. Ті, хто давно у парі, переживуть ще один медовий місяць. Але астрологи рекомендують не поспішати із серйозними планами до 3 вересня, поки Венера не повернеться у пряме становище.

Який прогноз на кохання для Скорпіона у липні?

Досягнути уваги коханої людини в лоб не вийде. Щоб завоювати симпатію, використовуйте легендарну чарівність, властиву Скорпіонам. Тих, хто вже у парі чи у шлюбі, у липні чекає на сплеск романтики та пристрасті. Узагальніться у віддаленому куточку, щоб зосередитися один на одному. Деякі Скорпіони вирішаться на паузу у відносинах, або тривала робоча поїздка розділить їх із партнером. Не сумуйте, це зміцнить почуття.

Любовний гороскоп на липень для Стрільця

На піку літа Стрільці багато часу приділять родині та близьким людям.

Що чекає Стрільця в коханні у липні?

На них чекає з’ясування стосунків, вирішення давніх конфліктів, примирення та нові знайомства. З колишніми партнерами краще не починати все наново, а поставити остаточну точку. Вільні Стрільці познайомляться із таємничим партнером. Захочеться розгадати його, але не втрачайте голову, якщо наважитеся вступити з ним у стосунки.

Який гороскоп у коханні на липень 2023 року для Козерога?

Повний місяць у Козерозі 3 липня внесе ясність у сферу відносин. Ті, до кого раніше мали симпатію, знову з’являться на горизонті. Будьте уважні та обережні, щоб не потрапити до мережі маніпулятора. Зустріти ідеального партнера допоможе логіка та тверезий погляд на ситуацію. Нові несподівані знайомства подарують вірних друзів. У Козерогів, які перебувають у парі, настане період гармонії: партнер підтримає будь-які ідеї.

Любовний гороскоп для Водолія на липень

У романтичній сфері намічається пожвавлення. Нові шанувальники прийдуть із серйозними намірами, не закривайтеся від кохання.

Який прогноз у коханні для Водолія на липень?

У липні Водоліям захочеться побалувати кохану подарунком або красивим вчинком. Це буде взаємним бажанням, тож не дивіться на цінник. Вільні Водолії зустрінуть кохання, займаючись спільним захопленням.

Який прогноз на кохання в липні 2023 для Риб?

На них чекає період очищення від минулого. Віджили стосунки та токсичні партнери відпадуть самі.

Попереду чекають нові знайомства і здоровіший, міцніший зв’язок із щирою та відповідальною людиною.

Перша декада липня — для кар’єри та навчання, а друга і третя — для кохання та зміцнення стосунків із сім’єю та дітьми. Не пропустіть шанс, насолоджуйтеся суспільством тих, чиє серце відкрите вам назустріч.

Липень сповнений романтичних пригод, нових знайомств та грандіозних планів на спільне майбутнє. Поки Венера не стала ретроградною, насолоджуйтесь один одним, давайте шанси колишнім партнерам, але будьте розсудливими та не повертайтеся у токсичні стосунки.

You cannot copy content of this page