Не пропустити момент: коли потрібно пекти паски та фарбувати яйця на Великдень

Ті, хто святкує світле свято Великодня 16 квітня 2023 року, планують на тижні безліч справ. Як вибрати правильний час для приготування страв?

13 квітня 2023 року – ключовий день для всіх, хто готується до Великодня. Адже саме на Чистий четвер припадає основна частина радісних турбот. Чи можна запланувати приготування частування на інший день, якщо в четвер ніяк не виходить? Розбираємось!

Традиція відводить для випікання пасок, приготування сирної паски та забарвлення яєць конкретний день – Чистий четвер. Саме тоді слід упорядкувати дім і все приготувати.

Чому не варто переносити ці справи на п’ятницю, 14 квітня? Справа в тому, що остання п’ятниця перед кожним Великоднем — особливий день. Вона носить назву Страсної чи Великої.

Цей день віруючі присвячують горюванню, згадуючи засудження Христа, зняття з хреста та поховання. Тут точно не місце клопотам на кухні.

Не варто планувати справи і на суботу 15 квітня — цей день традиція рекомендує провести у відпочинку та молитві, а ввечері вирушити на службу, щоб після літургії освятити здобу та яйця.

You cannot copy content of this page