Життєві історії
Не так давно сестра чоловіка залишилася вдовою з дитиною. За життя свого чоловіка вона була домогосподаркою і хоч їхньому сину уже 10, на роботу вона не виходила. Після усього, що трапилось мій чоловік взяв всі турботи про сестру і її дитину на себе. І досі про них клопочеться. Скоро буде рік, а його сестра досі не вийшла на роботу. І не зробила абсолютно нічого, аби хоч якось змінити своє життя

Не так давно сестра чоловіка залишилася вдовою з дитиною. За життя свого чоловіка вона була домогосподаркою і хоч їхньому сину уже 10, на роботу вона не виходила.

Після усього, що трапилось мій чоловік взяв всі турботи про сестру і її дитину на себе. І досі про них клопочеться. Скоро буде рік, а його сестра досі не вийшла на роботу. І не зробила абсолютно нічого, аби хоч якось змінити своє життя.

Особисто мені вона сказала, що може і не вийде працювати, адже десять років то велика перерва і на гідну зарплатню, яка відповідатиме рівню її життя вона розраховувати не може. А за якихось десять тисяч, як вона сказала, вона о восьмій прокидатись і кудись там бігти , не збирається.

Мій чоловік забезпечений, я теж добре заробляю. Але я не зрозумію, чому він повинен її утримувати? У неї горе. Довго воно триватиме? А якби його поруч не було, вона б чим дитини годувала? Адже зараз її сім’я повністю на утриманні мого чоловіка.

Речі племіннику купую я, а вона ще й носом верне.

— Кросівки такі у них у класі ніхто не носить. Ти не у фірмовому магазині купувала? Зрозумій, він такі просто не взує. І футболку потрібно було іншу взяти, але поки не придбаєш і ця піде.

Я вже просто не можу цього витримати. Сестра переходить усі межі, а мій чоловік і не помічає. Для нього підтримувати її у не прості часи – святий обов’язок. Але ж людина нічого не робить аби самій собі допомогти. Ми тут до чого? Може ще й на навчання племіннику починати відкладати, бо ж він у нас тепер “сиріточка”.

Передрук без гіперпосилання на hot-news.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page