Небезпеки та попередження щодо дати народження: як уникнути неминучих помилок

Кожне число приховує небезпеки, попереджає і застерігає від небажаних дій, здатних спричинити включення негативної карми.

Якщо енергія провідного числа проявляється в людині зі знаком «плюс» і вона повною мірою використовує силу цього потенціалу, то негативна карма не буде помітна.

Але таке буває дуже рідко, оскільки ми живемо у світі пристрастей та залежностей, у якому переважають матеріальні цінності.

На жаль, реальність така, що ідеальних людей немає. Отже, поки людська свідомість прагнутиме до досконалості», треба розуміти, де «перину підстелити».

Нагадую, як дізнатися про своє Число долі. Це сума всіх чисел у даті народження (число, місяць, рік). Наприклад, дата 29 грудня 1973 року. 2+9+1+2+1+9+7+3=34 3+4=7. Число долі дорівнює 7.

Число долі 1

Якщо ви народилися 1, 10, 19 та 28 числа будь-якого місяця, або сума всіх чисел у вашій даті народження дорівнює 1, то вам необхідно бути обережними у питаннях свободи та незалежності. Надмірне бажання оберігати свої особисті межі може призвести до банальної самотності. Не слід ризикувати без необхідності, особливо в питаннях, пов’язаних з грошима. Повага до фінансів та помірність у витратах допоможуть уникнути банкрутства та зберегти досягнутий рівень добробуту.

Число долі 2

Якщо ви народилися 2, 11, 20 і 29 числа будь-якого місяця або сума всіх чисел у вашій даті народження дорівнює 2, то вам небезпеку представляють емоції, які мають владу над розумом і керують вашими діями. Рішення, прийняті в стані будь-якого емоційного збудження, можуть завдати багато клопоту і спричинити небажані наслідки. Якщо не долати нерішучість і пасивність, уникати прийняття власних рішень, то ваше життя може перетворитися на низку втрачених можливостей.

Число долі 3

Якщо ви народилися 3, 12, 21 і 30 числа будь-якого місяця або сума всіх чисел у вашій даті народження дорівнює 3, то ваша небезпека — у безмежній та непохитній впевненості у власній правоті та відсутності критичного мислення щодо своїх вчинків. Це сприяє розвитку впертості та диктаторських нахилів, які заважають у побудові відносин як на роботі, так і з близькими людьми. Будьте терпимішими та розвивайте прийняття по відношенню до інших.

Число долі 4

Якщо ви народилися 4, 13, 22 і 31 числа будь-якого місяця або сума всіх чисел у вашій даті народження дорівнює 4, то небезпека для вас у руйнівній силі вашого характеру. Головний принцип, який слід слідувати таким людям, — це не знищувати старе, доки не створили нове. Інакше «розбите корито» може у всій своїй красі матеріалізуватися у вашому житті. Відокремлюйте примарні ілюзії та захмарні мрії від реальних можливостей. Це допоможе вам уникнути безлічі розчарувань.

Число долі 5

Якщо ви народилися 5, 14 і 23 числа будь-якого місяця або сума всіх чисел у вашій даті народження дорівнює 5, то ваша мова – ваш ворог. Зайва балакучість, плітки, критика на адресу інших людей, образи і різкість суджень, необачні обіцянки — все це веде позитивну енергію «п’ятірки» в негатив. У складних ситуаціях запрошуйте на допомогу гумор. Здатність до самоіронії та легкість сприйняття будь-яких обставин допоможуть вам пережити мінливість долі без глибоких потрясінь.

Число долі 6

Якщо ви народилися 6, 15 та 24 числа будь-якого місяця або сума всіх чисел у вашій даті народження дорівнює 6, то головна небезпека причаїлася у ваших бажаннях. Вони настільки рясні, сильні та нав’язливі, що не дають відчувати щастя та задоволення життям, поки бажання не здійсниться. Тому такі люди часто стають рабами своїх “хотілок”. І друга небезпека – це нереалізованість ваших призначень.

Число долі 7

Якщо ви народилися 7, 16 і 25 числа будь-якого місяця або сума всіх чисел у вашій даті народження дорівнює 7, то зайвий консерватизм, прихильність до минулого, небажання змін та асоціальність можуть становити небезпеку для вас. Незважаючи на неабиякі здібності, вам не вдається повною мірою реалізувати їх. Любов до самокопання та рефлексії також веде вас зі світу реального у світ вигаданий. Ще одна небезпека – це наявність шкідливих звичок.

Число долі 8

Якщо ви народилися 8, 17 та 26 числа будь-якого місяця або сума всіх чисел у вашій даті народження дорівнює 8, то хочеться застерегти вас від страхів, депресій та песимістичних настроїв. Занадто серйозне ставлення до життя викликає внутрішню напругу, яка не минає навіть у періоди відпочинку. Це призводить до великого навантаження на нервову систему. Крім того, вам слід не лінуватися, багато працювати і йти за своїми інтересами, присвячуючи життя зайняттю улюбленою справою.

Число долі 9

Якщо ви народилися 9, 18 і 27 числа будь-якого місяця або сума всіх чисел у вашій даті народження дорівнює 9, то небезпека для вас – сутичка, яку ви ведете з іншими або самим собою. Такі люди протягом усього життя перебувають у готовності нападати чи захищатися, що породжує безпричинну агресію та згубну войовничість. При цьому така енергія була б безцінною у спортивних здобутках. Тому навчіться розподіляти свій потенціал і спрямовувати його на розвиток та процвітання.

You cannot copy content of this page