Небо поки не безхмарне, і деякі труднощі все ж таки не виключені: Гороскоп на 24 лютого для всіх знаків

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Питання, які виникнуть цього дня, не такі важливі, тому не варто засмучуватися, якщо виникнуть розбіжності і не відразу вдасться знайти рішення, яке влаштувало б усіх. Небажано робити великі покупки, одноосібно вирішувати питання сімейного бюджету.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

Непоганий день. Все, що потрібно від вас – оцінити його події об’єктивно, залишивши емоції осторонь і не заплутатися у власних ілюзіях. Допомогти в цьому можуть поради старих та нових знайомих, навіть випадково кинута кимось фраза, може наштовхнути вас на цікаві думки.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

Ви опинилися серед людей, до яких сьогодні зірки особливо прихильні. Це стане очевидним вже в першій половині дня – у вас буде виходити буквально все, за що ви беретеся. Чим сильніше прагнення новизни, бажання змінити своє життя, тим краще. Вам під силу розлучитися зі звичками та стереотипами, що ускладнювали життя.

РАК (23.06 – 23.07)

Вдалий день, що однаково добре підходить і для серйозних занять, що потребують граничної концентрації уваги, і для дрібних справ, що вимагають лише часу, а не значних інтелектуальних і фізичних зусиль. Багато чого виходить у вас начебто само собою.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

День навряд чи буде сприятливим. Найкращий спосіб уникнути складнощів – дещо знизити свою активність, зберігаючи при цьому вірність життєвим принципам. Перед вами відкриваються непогані перспективи, потрібно лише зуміти скористатися можливостями, що надаються, і проявити цілеспрямованість.

ДІВА (24.08 – 23.09)

Непростий день, події якого багато чого вас навчать. Це несприятливий момент для початку реалізації бізнес-проектів, проте складати плани, аналізувати ситуацію на ринку та помилки конкурентів можна і потрібно. Вам вдається об’єктивно оцінити свої можливості, уникнути ілюзій та марних фантазій.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

День складеться непогано, якщо ви самі намагатиметеся вберегти себе від зайвих потрясінь та переживань. Як це зробити? Перш за все обмежте контакти. Цього дня не варто мати справу із людьми, схильними до непристойної поведінки, не здатними тримати себе в руках – такі особи зараз погано на вас впливають.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Ви в будь-яких обставинах зберігаєте спокій і філософськи ставитеся до труднощів, що виникають. Не дивно, що оточуючі постійно звертаються до вас за допомогою та підтримкою. Вдалий день для нових починань будь-якого роду. Чим сміливіші ваші задуми – тим краще.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Цей день кращий за попередні. Негативні тенденції нарешті відступили, у вас є всі підстави радіти життю. Однак, на жаль, небо поки не безхмарне, і деякі труднощі все ж таки не виключені. Небажано призначати на цей день зустрічі, особливо з людьми, яких ви погано знаєте. Через свою довірливість ви дуже легко потрапляєте до пасток, які розставили недоброзичливці.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

День емоційно дуже насичений, причому далеко не всі переживання приємні. Вам доведеться провести багато часу з людиною, налаштованою далеко не дружелюбно, і це виявиться важким випробуванням. До того ж, сьогодні ви схильні сперечатися з усіма.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

День сповнений несподіваних подій, які сприятливо позначаться на подальшій течії і професійних, і сімейних справ. День сприятливий для початку роботи над сміливим проектом. Добре, якщо ви візьметеся за нього разом із друзями.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Виявляйте ініціативу, навіть якщо здається, що обставини для цього складаються не найсприятливіші, ділитесь своїми ідеями, шукайте людей, з якими можна обговорити те, що вам цікаво. У цей день багато залежить від вашого настрою, якщо вдасться зберегти оптимізм, перешкоди будуть швидко подолані.

You cannot copy content of this page