Неділя –  ідеальний день для того, щоб генерувати та втілювати в реальність найнезвичайніші та найсміливіші ідеї: гороскоп від Анджели Перл на 12 лютого для всіх знаків зодіаку

12 лютого – це час чудових ідей та точної інтуїції. Незважаючи на вихідний день, відомий астролог Анжела Перл не рекомендує розслаблятися. Увімкніть свої внутрішні ресурси та дійте – такі сприятливі та успішні дні бувають рідко.

Овен

У цей день, можливо, залишившись наодинці, ви зможете зрозуміти багато раніше незрозумілих речей.

Якщо виникнуть розбіжності з кимось із членів сім’ї, не ускладнюйте становище з’ясуванням стосунків. У справах сердечних не виключено нове захоплення чи легкий флірт.

Лев

Багато представників цього знаку зодіаку шукатимуть моральної підтримки у друзів та старших родичів.

Якщо у вас досі немає клубної карти на відвідування спортзалу чи басейну, то саме час її придбати та почати відвідувати заняття. Беріться тільки за роботу, яку мають намір довести до кінця.

Стрілець

Стрільцям цього дня не варто здійснювати ризиковані фінансові угоди та непрозорі операції з грошима. Період сприятливий реалізації старих планів, які ви колись обмірковували, але відклали на потім.

Також ви зможете легко вирішити професійні питання, досягти прориву у справах, втілити задуми у життя.

Телець

Сьогоднішній день буде вдалим для тих, хто вирішив змінити свій спосіб життя та почати жити за режимом. Дозвольте собі вийти із зони комфорту та зробити те, на що раніше не наважувалися, але дуже хотіли.

Трохи погіршиться фінансове становище, пов’язане з невдалою покупкою або раніше даними обіцянками. Постарайтеся не робити відчайдушних вчинків, про які шкодуватимете.

Діва

Дівам цього дня доведеться багато часу провести у спілкуванні з близькими, рідними, друзями та знайомими. Доведеться змінювати плани, пристосовуватись до обставин.

Ваші авторитет і репутація можуть зазнати несподіваних нападок збоку, але залишайтеся собою – і тоді все складеться найкраще.

Козеріг

Сьогодні можуть загостритися стосунки з кимось із членів родини. Утримайтеся від обговорення спірних та важливих питань.

Час чудово підійде для шопінгу, домашніх справ та вирішення побутових турбот. Уникайте самокопання чи, навпаки, підвищених претензій до партнера.

Близнюки

Близнюкам краще сьогодні не планувати важливих і складних справ, оскільки велика ймовірність дрібних неприємностей.

Постарайтеся у вільний час зайнятися чимось приємним, що дозволить розслабитися і уникнути турбот. Відчуйте пробудження внутрішніх сил та перетворення внутрішньої природи.

Терези

Терезам потрібно в цей день підходити до справ творчо, використовувати несподівані рішення. Вдалою обіцяє бути друга половина дня, де жінкам випаде можливість знайти відповідь на якесь важливе питання.

Доведеться скасувати запланований відпочинок, а замість нього звалити на себе додаткові обов’язки.

Водолій

Багатьом представникам знаку буде важко зосередитись на чомусь важливому. Водоліям, які не мають пари, приготовлені зірками доленосні знайомства, які можуть стати стартом для побудови серйозних стосунків.

Варто відповідальніше поставитися до своїх слів, нікому нічого не обіцяйте, якщо не впевнені, що вдасться це здійснити.

Рак

Зайва довірливість не дозволить Ракам критично оцінювати дійсність. Не час обговорювати свої проблеми, щиро “сповідаючись” перед малознайомими людьми.

Опануйте неймовірну помічну енергетику спокою, яка допоможе підкорити вершини.

Скорпіон

Гарний день для шопінгу, обновка у гардеробі буде дуже актуальною. Якщо відчуєте, що вжиті вами дії не дають потрібного результату, краще зупинитися.

Є ризик, що у пориві проявити себе ви знову вдастеся до хвастощів. Краще уникати цього.

Риби

Рибам краще відкласти ухвалення рішень на деякий час або порадитися з тими, хто є для вас авторитетом.

Зірки обіцяють дуже сприятливий період для прийому гостей, у тому числі здалека. Намагайтеся не сидіти на місці.

You cannot copy content of this page