Скандал
Неймовірна сила — 4 найсильніших знаки Зодіаку

Ви, мабуть, не один і не два рази помічали, що деякі люди виявляються куди більш яскравими особистостями, ніж ті, хто їх оточують.

Ці люди, будь то ваші колеги, друзі або родичі — безстрашні, цілеспрямовані, здатні витягти максимум з будь-якої ситуації, і часто здатні повести за собою інших людей.

Коротше кажучи, ці люди сильні. І, швидше за все, ви вже впізнали в цьому описі знайомого (або декількох), а то й вас самих! Ну, а ця стаття допоможе вам зрозуміти, якою мірою силі особистості цих людей посприяв знак Зодіаку, під яким вони народилися!

Отже, ось чотири знака Зодіаку, під якими народжуються одні з найсильніших і незвичайних людей в світі:

Овен

Риси характеру : цей знак «заряджений» до упору енергією і жадобою пригод, як і його прообраз в світі тварин. Овни зовсім безстрашні, і в прагненні досягти своєї мети готові подолати навіть0 непрохідні перешкоди.

Негативні сторони: найчастіше народжені під знаком Овна виявляються досить впертими і твердолобими. Їх бунтарський дух робить їх імпульсивними, завдяки чому вони часто потрапляють в неприємності.

Відомі Овни:

Рене Декарт
Майя Енджелоу
Гаррі Гудіні
Чарлі Чаплін
Леді Гага

Скорпіон

Риси характеру: Скорпіони відомі своєю здатністю повністю зосередитися на нагальних проблемах. В емоційному плані вони цілеспрямовані і пристрасні люди. Щоб мотивувати себе, їм достатньо поставити перед собою мету — після цього Скорпіони будуть йти до неї, поки її не досягнуть, або вона не втратить актуальності.

Негативні сторони: вони зарозумілі, не лізуть за словом в кишеню, і завжди кажуть про інших людей те, що думають (неважливо, добре чи погане). Через це багато людей просто не бажають підпускати до себе Скорпіонів ближче, ніж на відстань витягнутої руки.

Відомі Скорпіони:

Пабло Пікассо
Марія Антуанетта
Джиммі Кіммел
Райан Гослінг
Кеті Перрі

Рак

Риси характеру: народжені під знаком Рака, як правило, сильні і наполегливі люди. Більш того, вони розумні, і знають це, разом з цим не дозволяючи собі бути зарозумілими. Впевненість в собі — ось їх внутрішній стрижень і рушійна сила. Вони просто нездатні є себе поїдом за те, в чому вони зовсім не винні. І вся ця впевненість в собі зовсім не пропадає марно, адже Раки дуже амбітні!

Негативні сторони: темна сторона амбітності Раков в тому, що вони досить вимогливі і суворі не тільки до себе самих, але і до своїх друзів і родичів (і, звичайно ж, до підлеглих). Якщо вам коли-небудь доводилося працювати під керівництвом Рака, швидше за все, він намагався контролювати всі аспекти вашої роботи до останньої дрібниці.

Відомі Раки:

Юлій Цезар
Меріл Стріп
Фріда Кало
принц Вільям
Джордж Буш молодший

Лев

Риси характеру: мабуть, Лева можна назвати найсильнішим знаком у всьому Зодіаку. У тваринному світі лева недарма називають царем звірів, і народжені під цим знаком незмінно виявляються природженими лідерами. Це яскраві, сильні, домінуючі особистості. Їх харизма приголомшує, до того ж Леви — майстри приймати стратегічні рішення для того, щоб в кінцевому підсумку отримати бажане. Вони здатні викрасти ваше серце і змінити світогляд, і при цьому навіть не спітніти. Ось це сила!

Негативні сторони: народжені під цим знаком з легкістю можуть потрапити у пастку, що чатує всіх сильних лідерів. Левам варто час від часу наступати на горло своїй гордості, інакше вона рано чи пізно переросте в гординю і зарозумілість, які його і знищать.

Відомі Леви:

Барак Обама
МадоннаЕнді Уорхол
Армстронг
Жаклін Кеннеді Онассіс

facebook