Неймовірно пощастить: у яких знаків зодіаку здійсняться всі мрії у жовтні

Неймовірно пощастить: у яких знаків зодіаку здійсняться всі мрії у жовтні

Мрії змушують нас рухатися далі.

Вони дарують життєву силу та натхнення, і доки ми мріємо, нас не зламати. Про те, чиї мрії збудуться у жовтні, читайте у цій статті.

Діва

Мрії Дів зазвичай мають матеріалістичний характер. Але в цьому жовтні здійсниться мрія, яка стосується любові та стосунків – і Діви будуть щасливими, як ніколи. Це буде щось, у що Діви особливо ніколи не вірили, але на що потай сподівалися.

Головне, що радять зірки, – не відмовлятися від свого щастя тільки тому, що воно здасться надто солодким. Діви часто думають про себе як про невдачливих людей, які не варті чогось найкращого. І Всесвіт у жовтні дасть Дівам можливість опрацювати цей свій комплекс, простягнувши їм дещо дуже бажане та запропонувавши просто прийняти це.

Зірки також застерігають Дів від наміру відпрацювати такий подарунок долі як виконання своєї мрії – просто прийміть його як даність.

Терези

Терези найбільше у світі мріють про кохання. Але, будучи такими піднесеними особистостями, вони страждають від нестачі матеріального у своєму житті. Тому їхні мрії ще й про те, щоб звідкись у них просто бралися б гроші і хтось просто оточував би їх турботою, а самі Терези змогли б сконцентруватися на тому, що їм найбільше подобається: на побудові приємних стосунків.

У цьому жовтні все складеться таким чином, що мрія Терезів здійсниться і вони будуть оточені матеріальною турботою і зможуть більше не перейматися грошима. Буде це зроблено руками їхньої другої половинки чи ні – неважливо, головне, що Терези знайдуть заспокоєння, про яке вони так довго мріяли.

Скорпіон

Скорпіони мріють про драму. Хоча й не завжди у цьому зізнаються. Але в цьому жовтні драми буде більш ніж достатньо, і Скорпіони будуть неймовірно щасливі, хоча оточенню може здатися, що Скорпіони збожеволіли.

Але коли це їх цікавила стабільність та спокій? Можливо, багато Скорпіонів нарешті зважаться на подорож, яку вони завжди відкладали, а хтось ухвалить важливе рішення, яке здаватиметься руйнівним (наприклад, рішення про розлучення), але за фактом буде виконанням мрії для Скорпіона.

Можна сказати, що змістом сповненої мрії для Скорпіонів є почуття внутрішнього очищення, навіть якщо при цьому треба щось зламати.

You cannot copy content of this page