Непередбачувані помилки чекають на деякі знаки зодіаку 8 березня

Перехід планети в знак, що «послаблює» її Риб сильно ускладнить життя п’яти представників гороскопу.

8 березня Меркурій переходить на знак свого падіння в Рибах і більшу частину місяця, до 25 березня, збереже це становище. «Падаючий» Меркурій, за своєю суттю, дуже нагадуватиме період ретроградності, про який відомо навіть людям, далеким від астрології.

Падіння послаблює будь-яку планету, заважає виявляти їй свої найкращі якості та підсвічує недоліки. Меркурій насамперед пов’язаний з інформацією: усною та письмовою, цифровою та вербальною.

Меркурій відповідає за отримання знань, навчання, спілкування, ведення переговорів, оформлення документів, складання звітів, передачу даних у будь-якому вигляді та формі, аналіз та логічні висновки, за просте порозуміння між людьми та багато чого іншого.

Якщо Меркурій ослаблений, в нього не вистачає сил для курування цих процесів. До чого це може спричинити?

Проблеми у інформаційному просторі. Багато шуму, пліток, хибних відомостей, помилок та помилкових висновків. Кошти можуть бути переповнені новинами, які не можна беззастережно приймати на віру. При цьому критичне мислення теж страждає, що заважає відокремити правду від брехні.

Порушення роботи технічних засобів та приладів, за допомогою яких отримують, обробляють та передають інформацію. У нашому повсякденному використанні це комп’ютери, планшети, телефони, електронні книги та інше. Тому в такий період рекомендується відмовитися від придбання нової техніки.

Псуються стосунки між людьми. Причому часом із самих безглуздих приводів. Наприклад, через непорозуміння чи неуважність, а також небажання ставити себе на місце іншого. Буде складно домовлятися та йти на компроміс.

Скорочується здатність підлаштовуватися та адаптуватися до нових обставин. При цьому стан неспокою, тривоги, непослідовності лише посилюється, додаючи нервозності та підштовхуючи до скоєння помилок у стані афекту.

Які висхідні знаки зодіаку групи ризику?

Насамперед, Близнюки та Діви, для яких Меркурій є провідною планетою. Вам слід бути уважними до свого здоров’я та самопочуття. Вони можуть дати збій.

По-друге, Овни, тому що Меркурій у їхніх гороскопах відповідає за спілкування та конфлікти з іншими людьми. Вам не варто сперечатися, сваритися, намагатися вирішувати гострі питання і тим більше судитися в період ослаблення цієї планети.

По-третє, Леви, у яких Меркурій відповідає за гроші та добробут. Будьте обережні у проведенні будь-яких фінансових операцій – від угод у бізнесі до придбання товарів першої необхідності та переказу сум з картки на картку.

І, нарешті, Стрільці. Вам слід бути особливо уважними на роботі, якщо ваша професія та трудова діяльність пов’язані з інформацією, документами, розрахунками, комунікаціями та діловими партнерами. Довіряйте, але перевіряйте.

Поради для всіх знаків зодіаку:

Більше покладайтеся на своє чуття, тому що логіка в березні не ваш коник;

Обмежте надходження новин і не забивайте голову інформацією, яка вам у майбутньому не стане в нагоді;

Не соромтеся уточнювати та перепитувати, чи правильно ви все зрозуміли;

Бережіть нерви та забезпечте собі повноцінний сон та відпочинок;

Читайте вірші та прозу, пробуйте свої сили у вигадуванні;

Звертайте увагу на незвичайні ідеї, які можуть народитись у цей період. Зазвичай із них виходять ні на що не схожі шедеври.

You cannot copy content of this page