Нескінченно творчі та вкрай уразливі: названі найяскравіші якості Риб

Нескінченно творчі та вкрай уразливі: названі найяскравіші якості Риб

Астрологи вважають, що Риби – це один із найзагадковіших і суперечливих знаків зодіаку.

Таким людям властиво мати багато талантів і боятися зробити вибір, поєднувати в собі тонку вразливість і ревнощі, що виводять оточуючих.

Плюси Риб

Представники цього знаку зодіаку завжди готові допомогти, чуйність народжується разом із такими людьми.

Риби дуже люблять увагу, їм важко проводити час без постійного спілкування. У коханні вони віддають себе повністю, без залишку, готові зробити все, аби обранець був щасливий.

Риби дуже інтуїтивні та повністю довіряють своїм відчуттям. Як правило, серед професій вони обирають творчі: стають чудовими артистами чи художниками, музикантами чи поетами.

Мінуси Риб

Але навіть найяскравіші плюси цього знаку зодіаку можуть стати мінусами. Підвищена емоційність легко переростає у ревнощі, і партнеру Риб буває непросто справлятися зі скандалами. Риби недовірливі і легко ображаються, а також добре володіють акторською грою і використовують цю навичку для маніпуляцій.

Рибам часто властива нерішучість, вони чекають поруч із собою партнера сильніше за них. Таким людям важко дається складний вибір, вони намагаються перенести відповідальність на когось іншого.

Мрійливість теж може стати мінусом: Рибам легко захопитися своїми повітряними замками, а потім буває не так просто оцінити реальність і повернутися з небес на землю.

А ще Риби схильні закохуватися, їм властиво завести швидкоплинний роман і бути вітряними натурами.

You cannot copy content of this page