Життєві історії
Невістка була не в дусі і влаштувала не надто приємну сцену. І все б нічого – звикли ми до неї, але ж заявила, що майбутня дитина не від сина і грюкнувши дверима пішла. Вони уже за тиждень помирились ая ніяк заспокоїтись не можу

Скільки я себе пам’ятаю, і до весілля, і вже після того як вони одружилися, син зі своєю коханою не живуть мирно геть. Іноді приводи бувають дійсно дріб’язкові, але після кожного такого ексцесу вони розбігаються назавжди. Поки вони тільки зустрічалися, я до цього ставилася спокійно. Адже як то кажуть: милим негаразди – тільки втіха. Для молодих людей це нормальне явище. Але коли син зробив своїй тоді ще дівчині пропозицію, я зраділа, що діти нарешті подорослішали. Однак після весілля пройшло всього два місяці, а новоспечений чоловік вже стояв у мене на порозі з валізами. Тоді він сказав, що знати не хоче свою дружину, і вони розлучаються.

У мене почалася справжня паніка: як же так, тільки одружилися і вже розлучення? А причина яка! Виявилося, справа була в тому, що моя невістка приревнувала чоловіка до співробітниці по роботі. Запевняю вас, що там нема до кого ревнувати і мій син точно не зраджував, тому, як свою дружину він дуже любить. Тільки розмовляти не вміє, та пояснювати все нормально. Хіба це привід для розлучення?

Після того як розійшлися, через тиждень вони вже помирилися. Гаразд, але пройшло ще деякий час, а син знову вже у нас вдома зі своїми речами. Цього разу він засидівся на годину довше з товаришами, після чого дружина виставила геть з дому. Сказала, що такий безвідповідальний чоловік їй не потрібен. Так, я зрозуміла, що ні мій син, ні його дружина насправді ще не готові до шлюбу. Але все ж я намагалася не лізти до дітей, це їхня сім’я і нехай живуть, як знають. Звичайно, мені не дуже подобалося те, що невістка проганяє мого сина з дому. І навіть коли невістка сповістила, що при надії, негаразди не припинилися. Що не найменший привід – вони розходяться. Я не уявляла, як вони в такій атмосфері збираються ростити дитину.

Але як би там не було, я дуже люблю свого онука чи онучку і мене вельми засмутили слова невістки про те, що він нам не рідний. Такі слова вимовила дружина сина під час чергових емоційних сцен. Сказала, що дитина не від нього. Після такої заяви син ридав. Я ж його заспокоювала і переконувала, що невістка не більше ніж хотіла його просто позлити.

І ось не минуло й трьох тижнів, син знову помирився зі своєю дружиною і вони знову живуть разом. А мене чомусь обсіли сумніви. Дійсно, до того син з коханою розлучався на цілий місяць і, власне кажучи, причина їхнього примирення була в тому, що невістка дізналася про своє цікаве положення. Тепер я думаю, а чи була вона при надії в момент їх розставання або вже під час розлуки зробила дитинку на стороні? Прямо і не знаю, що тепер робити. Говорити з сином я не хочу. Але й не хочеться, щоб його дружина водила нас за ніс. Як тепер бути? Я вже думаю про те, щоб таємно зробити тест дитини після її появи. Як думаєте, чи варто?

Передрук без гіперпосилання на hot-news.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page